MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Cistus Bitki Çayı

cistus1 LR Cistus Bitki Çayı  Günümüz yediğimiz besinlerden midir?  Bağışıklık sisteminizi günlük tükettiğimiz gıdalar ile çok fazla güçlendiremiyoruz. Desteklemek şart  kimimiz kefir, kimimiz organik beslenerek bu dengeyi sağlamaya çalışıyoruz.

Sonbahar ayının yaklaşmasıyla beraber salgın hastalıkların baş göstermesi kapıda, kendimizi kötü hissettiğimizde eczanelere doktorlara taşınmıyor muyuz?

İyileşmek istediğimiz ilaçların içeriğindekileri bile bile kullanıyoruz. Bazılarımızın ayakları gitmek istemese de yine ilaca mecbur olduğumuzdan bu seçeneği seçmek zorunda kalıyor.

Şimdi size bağışıklık sisteminizi güçlendiren mucize bir bitkiden bahsetmek istiyorum. Evde hazırlayacağımız bitki çaylarını aslında hasta olduğumuzda değil hasta olmadan tüketmek gerekiyor
Cistus  incanus cayı; laden bitkisi içerdiği polifendler sayesinde soğuk algınlığı, nezle, üst solunum yolları enfeksiyonlarına çok iyi geliyor. Çünkü antioksidan deposudur.

Adet düzensizliğine ve besin allerjisi’nin neden olduğu deri iltihaplanmasına fayda sağladığı bilinmekte. İdrar söktürücü özelliği idrara çıkmak da zorlanan kişiler için büyük kurtarıcı bu sayede vücuttaki ödem de atılıyor, ödemde attırdığı için zayıflamak isteyenler için yardımcı bir çay diyebiliriz ama kesinlikle zayıflama çayı olarak algılanmasın.

Bu mucize bitkinin sadece vücudumuz  için sürprizleri yok vücudumuzun dışı için de var. Çayı içtik bardağı kafamıza dikip sonuna kadar tüketmeyelim bırakalım biraz ve yüzümüzü temizledikten sonra tonik olarak cildimize pamuk yardımıyla sürelim. Siyah noktalardan kurtulmamıza yardımcı olacak ve cildimiz aydınlık ve parlaklık kazanacaktır.

İçeriğinden bahsetmek gerekirse %95 cistus ıncanus yaprakları, %5 ferahlatıcı nane yaprakları, %100 doğal içerik bulunur. Yapay aroma içermiyor.

Cistus İncanus ürünlerimiz için yalnızca birinci sınıf, zengin içerikli yaprakların ince kıyımı kullanılıyor.Dallar, saplar veya kırpıntılar özenle ayıklanıyor.

LR Healty Beuaty bu bitkiyi çay olarak tüketebilmemiz için özenle hazırlayıp ürün yelpazesine ekleyerek sağlıklı beslenmeye dikkat edenlerin işini kolaylaştırmış.

Doğru bidilğimiz bir yanlışı da yeri gelmişken belirtelim bitki çayları suda kaynatılmamalı bitki çayı konulduktan sonra üzerine kaynayan su dökülür ve ağzı metal veya cam bir kapak ile kapatılmalıdır. Demleme süresi çayına göre değişir 5-6 veya 8-10 dk.

,.Çayı nasıl mı hazırlayacaksınız?
Her bir fincan için arzunuza göre bir tatlı kaşığı lr cistus incanus cayi koyun, üzerine kaynayan suyu dökün ve 8-10 dakika demlendikten sonra geriye sadece afiyetle yudumlamaniz kalıyor.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.