MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Vücut Çatlakları Ürünleri

images-10-3 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  Hamilelikte karın büyüdükçe ortaya çıkan pembe, beyaz yara izine benzeyen değişikliklere gebelik çatlakları denir. ciltteki kolojen maddesinin ayrılmasından dolayı oluşur bu çatlaklar. Hafif kaşıntılara neden olur. Hem karnın gerilmesinden dolayı, hem de hormonel nedenlerden dolayı oluşurlar. En fazla karnın alt tarafında görülmekle birlikte, kalçalarda, göğüslerde, uylukta, bacaklarda hatta kollarda bile görülebilmektedir.

Çatlakların oluşumunun en büyük nedenlerinden biri de genetiktir. Hamilelikteki karın çatlakları genellikle doğuma 3-4 kala ortaya çıkmaya başlar.

Genetik dışında çatlakların oluşumunun bir diğer nedenlerinden biri de ani ve fazla kilo artışıdır. Erkekler de de hızlı kilo almaya bağlı görülen çatlaklar (karında, kollarda, kalçalarda) oluşabiliyor.

Bu vücuttaki çatlakları gidermek mümkün değildir. Renk değiştirerek gümüş yada sedef gibi bir renk oluşmaya başlar.

Karın Ve Vücuttaki Çatlaklar İçin LR Ürünleri;

Aloe Vera Acil Durum Spreyi, Dermaintence krem, Algetic Peeling, Racine Masaj Yağı, Aloe Vera Baby MUM

LR Karın Ve Vücut Çatlakları Ürün Kullanımı; Öncelikle Duşta vücudunuzu nemlendirin ve Algetic yosunlu peeling ile sorunlu bölgeye peeling izmir escort yapılarak oradaki kan dolaşımını hızlandırmış olursunuz. Daha sonra Aloe Vera sprey sıkılır ve arkasından Dermaıntence krem sürülür. Haftada bir duştan sonra Racine Masaj Yağı tüm vücuda uygulanarak cildin nemlenmesi sağlanır.

Hamilelik döneminde kullanılabilen Peeling ve Dermaıntence krem yanında günlük masaj yaparak Aloe Vera Baby MUM kullanılarak cilt yumuşatılır.

indir-12-4 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  indir-13-3 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  indir-7-5 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  images-12-4 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  images-11-3 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  images-10-3-300x140 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  images-9-3 LR Vücut Çatlakları Ürünleri  images-8-2 LR Vücut Çatlakları Ürünleri

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.