LR Göz Makyajı ve Bakımı

IMG_2047 LR Göz Makyajı ve Bakımı  LR Göz Makyajı ve Bakımı

Kirpiklerinizin kısa ve hacimsiz, kaşlarınızın da seyrek olduğunu düşünüyorsanız size mükemmel bir önerim olacak. Ben hep kirpiklerimin kısa olduğunu düşünürdüm. Ancak bu formül ile artık göz makyajı yapmaktan çok hoşlanıyorum. Eyeliner sürmek artık benim için çok daha keyifli bir hale geldi.

Öncelikli olarak size ilk önerim kendinize bir Lash Serum edinmeniz. LR Lash Serumu her gün sabah ve akşam kaşlarıma ve kirpik diplerime sürüyorum. Bu serum sayesinde kirpiklerim uzadı ve kaşlarım gürleşti. Seyrek olan kaşlarım çoğaldı. Gün içerisinde eğer makyaj yapacak isem Deluxe Lash Booster mascarasını  kirpiklerime uyguluyorum. LR Deluxe Lash Booster, rimel öncesi kirpiklerime hacim veriyor, besliyor ve daha uzun IMG_2049 LR Göz Makyajı ve Bakımı  görünmelerini sağlıyor. Ardından Deluxe Fantastic rimel kullanmanızı öneririm. Çünkü Deluxe Fantastic Mascara takma kirpik etkisi yaratıyor. Bu mascara kirpiklerinizi ayırıyor, uzatıyor ve kaldırıyor. Dalga şeklindeki fırça yapısı her bir kirpiği ayrı ayrı yakalıyor, topaklanmayı engelliyor. En iyi sonucu alabilmek için fırçayı yatay tutun ve arnavutkoy klima servisi kirpiklere hafif zikzak hareketle dipten uca doğru sürün. Sonrasında kirpiklerinizi ayırmak ve bükmek için fırçayı dik şekilde yukarı doğru hareket ettirin. İstediğiniz kadar bu uygulamayı tekrarlayabilirsiniz. arnavutkoy evden eve nakliyat Çünkü her tekrarladığınızda mascara daha fazla renk, volum ve belirginlik sağlayacaktır.

Size bir önerim daha; lütfen fırçayı kabına sokup sokup çıkartmayınız. Çünkü fırçanın girip çıkma hareketi hazneye fazla hava girmesine ve böylece daha arnavutkoy arac kiralama hızlı kurumasına neden olur. Kendinizi, gözlerinizi sevin. Sevdikçe daha çok güzelleşeceksiniz:)

Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi, üyelik ve fiyat bilgisi için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Benzer Gönderiler

Yorumlar (1)

Kirpik uzatmak için ve bitmiş rimeli tekrardan kullanmak için rimelin içine azıcık bepanthen sıkıp iyice rimelin emmesini sağlarsanız kirpikleriniz daha rahat uzayabilir ben bir süredir deniyorum ve çok memnunum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.