MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

images-34-1-300x158 LR Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

LR Hakkında Bilinmesi Gerekenler

LR 30 senelik bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek Sağlık Bakanlığı İzni ile ülkemize ithal ediliyor.

Ürünler bitkisel ağırlıklı olarak, sağlığa zarar veren (paraben) maddeler içermemektedir.

Parfümleri hayvansal yağ içermediği için alerji, bronşit, astımı olanlar da rahatlıkla kullanabilmektedir.

Günlük kullanıma uygun cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra, çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici ürünler var. Bunlar Aloe Vera gibi doğal içerikleri sayesinde en sık rastlanan egzama, sedef, sivilceler, varis, güneş lekeleri, doğum lekeleri gibi rahatsızlıklara iyi geliyor.

Günlük makyaj serisindeki Zonguldak kiralama araç udralı ürünlerde paraben, silikon, sentetik yağlar gibi kimyasallar kullanılmamaktadır.

Diğer kozmetik firmalarından farklı olarak gıda takviyesi ürünleri de var. Bunlar hem bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor, hem de çeşitli rahatsızlıkların tedavisine içeriden destek vermektedir.

6 Ekim 2015 tarihinde Astra Ödülleri kapsamında LR, “Yılın Şirketi” ödülünü kazandı. LR böylece Avrupa’daki en iyi doğrudan satış şirketi ünvanına sahip oldu.

Yüksek Kalite ve Yenilikçi Ürün Yelpazesi

Eşsiz Uluslararası Star Konsepti

Rakipsiz Prim Sistemi

Benzersiz Otomobil Konsepti

Kişisel Eğitim Programı

Bu sıradışı iş fikriyle çalışmaya başlayan LR sade ürün yelpazesini büyüterek daha geniş, geliştirilmiş ve mükemmel bir ürün fortföyüne sahip oldu. Almanya’da pazar lideri konumuna yükseldi ve başka ülkelerde atılımlar yapmaya başlayarak LR Health& Beauty adını bir Uluslararası bir marka haline getirdi.

Ahien/Vestfalya’da bulunan yönetim binası ve Lojistik merkezinde, yaklaşık 500 kişi çalışmaktadır ve LR dünya çapında 1000 kişiye iş vermektedir. Lojistik merkezimiz, 32 milyon euro geçen bir yatırımla, sektördeki en modern operasyonlardan birini yürütmektedir.

Dünya çapında 300.000’nin üzerinde bağımsız LR Ortağı ile birlikte çalışıyor.

images-36-2 LR Hakkında Bilinmesi Gerekenler!  images-35-2 LR Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.