MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR İLK YARDIM (BOX) SET

BURKMA LR İLK YARDIM (BOX) SET  LR İLK YARDIM (BOX) SETİ

Hepimiz gün içerisinde bir çok kazaya maruz kalabiliyoruz. Bunlardan en önemlisi ev kazaları. Ev kazalarından en çok etkilenen aile bireyleri sırasıyla çocuklar, yaşlılar ve kadınlardır. Bu kazalardan en sık görülenleri düşme,çarpma kesikler ve yanıklar oluşturur… Yanıklardan korunmak için; çocuklarınızı soba yanında bırakmayınız, ulaşılabilecek yerlerde kaynar su dolu kap, kova tencere çaydanlık vb. ile fişe takılı ütü bulundurmayınız. Kesikleri önlemek için bıçak, makas, jilet gibi kesici aletleri kırılabilecek cam eşyaları, keskin uçlu ve kırık oyuncakları çocukların box LR İLK YARDIM (BOX) SET  erişemeyecekleri şekilde ortadan kaldırmak doğru olacaktır. Kaygan zeminlerde önlem alınması görülme yolundaki halı kilim küçük sehpa aksesuar vb. eşyaların kaldırılması takılarak düşme tehlikesini azaltır. Peki bu önlemlerin dışında nasıl bir ilk yardım uygulanmalıdır. Burada devreye her evde bulunması gereken ilk yardım seti olarakta bilinen LR box setimiz devreye giriyor.

Yanıklarda; yanık üzerine sürülen propolis kremimizle cildinizde bir ferahlama hissederek yanık acısını hafifletmiş oluyoruz ve sürekli kullanım sonucunda hücre BVBVB LR İLK YARDIM (BOX) SET  yenileyici özelliğinden dolayı yanıkların hızlı bir şekilde iyileştiğini gözlemleyebiliriz.

Kesiklerde; acil durum spreyimizi bir pamuk yada gazlı bez yardımıyla kesilen yerin (kanamalı bölge) üzerine uyguladığımızda kanın durduğuna şahit olabilirsiniz… muhteşem birşey… Daha sonra enfeksiyon kapmaması için açık yaralarınıza propolisi uygulayabilirsiniz.

DÜŞME VE ÇARPMALARDA oluşan morlukları ve kızarıkları önlemek için acil durum spreyini sorunlu bölgeye sıkıp bir iki dakika bekledikten sonra uygulayacağınız consantre jelle kızarıklık ve morluk oluşumunun önune geçmiş olursunuz…

 

Dipnot; Ayrıca Aloe Veralı Spreyi cildinizi nemlendirmek için ve saçlarınızı güçlendirmek için saç diplerinize sıkabilirsiniz. Güneşe çıkmamak şartı ile!

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.