MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Makyaj Malzemeleri

deluxe LR Makyaj Malzemeleri  LR Makyaj Malzemeleri

Önceki makalelerimde de sizlerle paylaştığım gibi LR ürünleri ile tanıştığım günden beri başka malzemeleri kullanmıyor ve cildimi sevmem gerektiğini, bakımın cildim ve ruhum için ne kadar önemli olduğunu farkettim. Zaten siz unutsanız da LR size ne kadar değerli olduğunuzu sürekli olarak hatırlatıyor 🙂

LR makyaj malzemelerinin 2 serisi bulunmaktadır. Biri LR Deluxe serisi diğeri ise Colours. Deluxe serisi profesyonel makyaj ürünleridir. Colours ise daha çok günlük makyaj için uygundur. LR bu alandaki formüllerini, dekoratif kozmetik alanında pazar lideri olan İtalya’da faaliyet gösteren tedarikçilerden temin etmektedir.  Uzun yıllara dayanan bu deneyim üretim konusunda en güncel bilgiyle birleşince LR tarihinin en iyi dekoratif kozmetik ürünleri ortaya çıkıyor.

colours LR Makyaj Malzemeleri  LR ürünlerini tercih etmeniz için bir çok sebep bulunmakta. Suya dayanıklı ve kirpik besleyici rimelleri, mineralli göz farları, e vitamini içeren rujlar, aydınlatıcı astar ve benim yıldız ürünlerimden oje çıkarıcı kutusu.

Mineral kalitesi nedir peki?

Mineralli pudra ürünlerinde normal talk pudrası yerine doğada mevcut olan mineral pigmentler kullanılır. Sentetik yağ, silikon ve parfüm içermez. LR Makyaj malzemeleri sentetik içermez, parfüm içermez, silikon ve paraben içermez. Tabi hal böyle fff-2 LR Makyaj Malzemeleri  olunca cildinize zarar vermeyen ürünleri kullanmak ve beklentilerinizi karşıladığını görmek insanı memnun ediyor. Makyaj temizleyici ürünler de cildinize zarar vermiyor aksine besliyor ve nemlendiriyor.

Özellikle yıpranmış, tahriş olmuş ve bakıma ihtiyacı olan sorunlu ciltlerin cilt bakımlarına ve kullandıkları makyaj malzemelerine dikkat etmeleri çok önemlidir. cilt kusurlarınızı makyaj malzemeleri ile kapatmaya çalışmak geçici ve yıpratıcı bir çözümdür. O yüzden önce lütfen sorunlu cildinizi birlikte düzeltmeye çalışalım bu sırada siz cildinize zarar vermeyecek olan LR makyaj malzemelerini kullanmaya başlayın:) Üyelik ve daha fazla bilgi için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. LR Makyaj malzemeleri ile yaptığım makyajıda @annelersoruyor instagram adresimden görebilirsiniz. Unutmayın üye olarak tüm LR ürünlerine indirimli sahip olabilirsiniz.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.