MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Makyaj Malzemelerindeki Favorilerim

fff-1 LR Makyaj Malzemelerindeki Favorilerim
LR Deluxe Serisinden Muhteşem Üçlü:)

LR Makyaj Malzemelerindeki Favorilerim

Ben bugün sizlere LR makyaj malzemelerinden olan Deluxe serisinden muhteşem üçlüden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Deluxe LR’nin profesyonel makyaj malzemeleri serisi. Ben LR’nin makyaj malzemeleri ile tanıştığım günden beri başka makyaj malzemeleri kullanmıyorum. Çünkü cildimi önemsiyorum. Cildime zarar verebilecek hiçbir ürün kullanmamaya dikkat ediyorum. Tabi bunun yanı sıra kalitesi de çok önemli. Yani beklediğim etkiyi verebiliyor olması lazım. Tüm bu özellikler LR makyaj malzemelerinde mevcut. Bu sebepten bu makaleyi gönül rahatlığı ile sizlerle paylaşacağım. Ama elbetteki favorilerim var. Bu makalede size favori ürünlerim bahsedeceğim.

Kuru bir cilde sahip olduğum için ve yaşımda 25 olduğu için LR Aloevera gece gündüz ve göz kremini düzenli olarak kullanıyorum. Bu ürünler ile cildimi yeniledikten sonra LR Deluxe serisinden makyaj astarı yüzüme uyguluyorum. Makyaj astarı her ten ve cilt tipine uygundur. Etkisi cildinizdeki pürüzleri ve genişlemiş gözenekleri gizler, makyajınızın ciltte uzun süre akmadan durmasını sağlar. Size tavsiyem bu astarı uyguladıktan sonra bi 1 dakika etki etmesini beklemeniz. Ben her makyajdan önce bu astarı uyguluyorum. Çünkü çoğu zaman erken uyanıyorum. Gün boyu makyajım yüzümde kalsın ve parlasın istiyorum ve beklediğim sonucu alıyorum.

2. Adım olarak LR Perfect Wear Foundation‘i yüzüme sürüyorum. (LR’nin makyaj malzemeleri için özel geliştirilmiş LR by Vinci fırçası ile birlikte.) Bu fondötenin en çok sevdiğim özelliği cilt ile mükemmel adalar arac kiralama karışması. Yani cildimde bir tabaka varmış gibi hissettirmiyor ve kırışıklıklara yada göz diplerime dolmuyor bu sebepten olgun ciltler içinde çok uygun olduğunu düşünüyorum. Orta derecede kapama özelliği var bu benim için yeterli oluyor ama daha yüksek derecede bir kapama istiyorsanız LR’nin Colours serisindeki fondötenleri kullanmanızı öneririm. Onun kapatıcılığı oldukça yüksek. Deluxe serisinde sevdiğim bir başka özellik ise makyaj malzemelerinin ambalajlarının çok özenli olması. Krem fondötenleri, allıkları, farları kadife bir keseden çıkıyor. Makyaj çantama koyarken bile mutlu oluyorum. Başkaları gördüğünde dikkat çekiyor. (LR’nin krem fondötenlerinden başka bir makalemde uzun uzun bahsedeceğim)

3.Adımda eğer sizlerinde benim gibi gündüzleri kısa bir vaktiniz oluyor ancak buna rağmen özenli görünmek istiyorsanız vee bronz renkteki pudradan hoşlanıyorsanız bronz pudra Sun Dream Bronzer’i tek geçerim. Sıkılaştırılmış bu pudra yüzünüze taze ve bronz bir görünüm kazandırıyor. Ben bazen pudra yerine adalar klima servisi allık olarakta kullanıyorum. Canım nasıl isterse… Çünkü LR ürünlerinin çoğu çok amaçlı olabiliyor ki bence Bronz pudra da bunlardan biri. Açık tendeki boynunuza da bu pudrayı mutlaka uygulayın. Çok doğal bir bronz görünüm sağlıyor bunun yanı sırada bronzlaşmış yüzünüze degajenizi de uyumlu hale getirmenizi sağlıyor. Sun Dream Bronzer pudra ile vurgulamak istediğiniz yüz adalar evden eve nakliyat hatlarınıza fırçanızda kalan fazlalık ile vurgulama yaparak kontörleyebilirsiniz. Ben bronz pudra veya allık kullandığımda genelde açık renkli rujlar kullanmayı seviyorum. Ya bir parlatıcı yada LR’nin ten rengi veya şeftali renklerinden olan bir dudak kalemi ile hem dudaklarımı daha dolgun gösteriyor hemde daha doğal bir görünüm sağlıyorum. Son olarak LR Delux serisindeki Fantastic Mascara uygulayarak kirpiklerinizin daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz @annelersoruyor instagram adresimden LR Makyaj malzemeleri ile yaptığım makyajları görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Related Posts

Comments (1)

Peki lr fondoten saatler sonra tabaka gibi gözüküp cildi rahatsız etmiyormu birde bronzer pudra saatler geçtikçe uçuyormu ? Teşekkür ederim, iyi günler 🙂

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.