LR Master Drink Formula Green

indir-77-1-300x166 LR Master Drink Formula Green  Hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasını içeriğindeki zengin mikro besin maddeleriyle sağlar.

Özel geliştirilmiş mikro besinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yaşam tarzını destekler. B1 ve B12V vitaminleri gibi etkili mikro besinleri vücudumuzun enerji metabolizmasını güçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Master Drink hücreleri oksidatif strese karşı korur. Master Drink Formula Green, içeriğindeki yüksek konsantrasyonlu bitki özleri sayesinde doğal bir tada sahiptir. Bu nedenle de hafif acımsı bir kokusu vardır. Bu içerikler, oldukça tatlı bitkisel ürün olan Stevia ile tatlandırılmıştır. Master Drink’in yeşil rengi temel itibariyle içindeki klorofilden alır. Bu doğal renklendirici bitkiler tarafından fotosentez sırasında kullanılır. Klorofil bitkilerin güneş ışınlarından faydalanarak ürettiği enerjiden sorumludur.

Master Drink önemli mikro besinleri içerir. Normal bir enerji metabolizmasına, normal bir sinir sistemine, normal fiziksel fonksiyona, yorgunluğun  ve bitkinliğin hafiflemesine, normal zihin fonksiyonuna, hücrelerin oksidatif stresten korunmasına, Tiamin ve B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

B12 vitamini normal sinir sistemi fonksiyonuna katkı sağlar. B12 vitamini, normal bir fiziksel fonksiyona katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğinde hafifletilmesinde katkı sağlar. E vitamini hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasını sağlar.

Mind master stresin etkileri azaltır, aynı zamanda beden ve zihin gücünü arttırır.

Vitamin B12 gibi Mind Master etkili mikronütrientler vücudumuzun enerji metabolizmasını destekler.

Demir ayrıca, yorgunluk ve bitkinliği azaltır, beden stresli durumlarda daha uzun dayanabilir.

Hafızayı ve konsantrasyonu arttırır.

Metabolizmayı düzenler.

Sinir sisteminizi dengeler.

Uyku bozukluğunda faydalıdır.

Kullanımı; Yetişkinlerde 8 ( 80ml) kapak yemeklerden sonra alınmalıdır. 8 kapak gün içinde ikiye bölerek sabah akşam kullanabilirsiniz. İdeal olarak öğünlerden sonra sade, sulandırılmış veya meyse suyu ile tüketilebilir. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında bulundurun ve kullanmadan önce çalkalayın. Bir hafta içinde tüketilmesi ve günlük tüketim miktarının aşılmaması önerilir.

 

 

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.