LR MİCROSİLVER PLUS Yüz Bakım Seti

indir-41-2 LR MİCROSİLVER PLUS Yüz Bakım Seti  MİCROSİLVER PLUS  FACE WASH Yüz yıkama kremi;
Cildi kurutmadan hafifçe gözenekleri derinlemesine temizler. Cilt lekelerini azaltır ve cilt fonksiyonlarını düzenler. Günlük kullanıma uygundur. Hassas ve derinlemesine antibakteriyel temizlik sağlar. Salik Asit gözenekleri açar ve siyah noktaları temizleyerek cildi rahatlatıp iltihabı azaltır. Cilt lekelerine karşı gelir, yağlı cilt için uygundur.

Sabah ve akşam günde iki kez jel temizlemeyi köpürterek kullanabilirsiniz. Yıkamayı yaparken jeli cildinizde fazla bekletmeden yıkaması önerilir.

MİCROSİLVER İçerik maddeleri;

Microsilver BG ; bakterileri azaltır.
Dexpanthenol; nem deposu sağlar.
Çinko; yenileyici etki yaratır.
Şeker surfaktantları; nazik bir temizleme sağlar.

Mikro Silver plus antibakteriyel yüz yıkama kremi her gün bir kez uygulanarak Kasım 2010 tarihinde altı haftalık bir süreç zarfında yağlı cilt tipine sahip, 16-24 yaşlarında 20 kişi de Dermatest GmbH tarafından test edilmiştir.

indir-43-2 LR MİCROSİLVER PLUS Yüz Bakım Seti  MİCROSİLVER Plus Yüz Kremi 
Microsilver yüz kremi iltihap önleyici etki yapar, ciltteki kirleri azaltarak kir birikimini engeller. Cildi rahatlatır ve cilt görünümünü düzenler. Yağlandırmaz, yapışma etkisi yaratmaz ve hızlı emilir.
Cilt lekelerine karşı gelir, yağlı ciltler için uygundur.
Sivilceli ciltlerde aşırı yağlı ciltlerde kullanılır. Leke açma özelliğine sahiptir, ancak lekelerin Sivilcelerden kaynaklı olması gerekiyor.
Sorununu ciltlerde oldukça iyi tolere edilebilir
Sivilceye yatkın ciltlere uygundur
Cildin yağ miktarında önemli ölçüde azalma olur
Cilt görünümünde belirgin bir düzelme sağlar

Microsilver Plus Yüz Kremi Kullanımı;

Mikrosilver plus yüz kremini sabah ve akşamları her gün temiz yüze eşit miktarda sürün. Eğer sivilce ve akne cildin her yerinde değil ise sadece sorunlu bölgelerde kullanılmalıdır. Cildin her yerinde sivilcelenme varsa tüm yüze sürülebilir. Eğer ciltte fazla kurulma olursa aloe vera nemlendirici yağsız jel krem kullanılabilir.
Mikrosilver Plus Yüz kremi İçerik maddeleri maddeleri ile ilgili bilgiler.
Mikrosilver BG; Bakterileri azaltır ve bakteri oluşumunu engeller.
Dexpanthenol; rahatlatır ve bakım yapar.
Çinko; yara iyileştirici ve yenileyici etki yaratır.
Defensil; cildi rahatlatıcı, tahrişi giderici ve iltihap önleyici etki yaratır.
Anti bakteriyel yüz kremi her gün bir kez uygulanarak altı haftalık bir süre ile 13 ile 25 yaşlarında 30 akneli katılımcı da Derma test GmbH her tarafından test edilmiştir.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.