LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri

indir-49-3 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri

Microsilver Body Wash Duş Jeli

Sivilceli yıpranmış vücuda, aşırı yağlı ciltlerde çok terleyen ve hoş kokmayan ciltlerde kullanıma uygundur. Kullanımı sabah ve akşam günde iki defa kullanılması önerilir. Cildinizdeki sorunları GÜMÜŞ; ÇİNKO ve DEKSPANTENOL ile cildiniz dengeye kavuşur.

Detaylı bilgi için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bize size geri dönüş yaparız.

 

 

indir-64-1 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  MİCROSİLVER Plus Vücut Emilsiyonu

İçerisinde gümüş olduğu için antibakteriyal özelliklidir. LR Üniversal Krem ile benzerlik sağlar. Vücut kremine göre daha akışkandır.

Çok kuru yıpranmış vücudunuzu ve aşırı yağlı ciltlerdeki çok terleme, hoş kokmayan ciltlerde, mantar oluşmuş bölgeler için kullanılır. Sabah akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması önerilir.

Kaba ve pullanmış cilt için

Kaşıntıyı azaltır

Cilt nemini arttırır

Ectoin cilt bariyerini güçlendirir

MiCROSİLVER uygulayarak cildiniz normal dengesine kavuştuktan sonra, önceden kullandığınız LR ürünlerini yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Özelliklede sonrasında Aloe Vera hassas Cilt Kremi yada Aloe Vera Propolisli krem, Aloe Vera sprey ve Konsantre kremi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

images-59-2 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  MİCROSİLVER UNİVERSAL Plus Vücut Kremi

İçerindeki gümüş sayesinde antibakteriyel özellikli bir üründür.

Özellikle Şeker hastarının geçmeyen yaralarında çok etkilidir. Yeni oluşmuş ameliyat izleri ve uçuklarda kullanılması tavsiye edilir. Patojenlerin cilde girmesini engelleyerek kurumayı ve bakteri oluşumunu engeller.

Sabah akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması tavsiye edilir. Aloe Vera Emergengcy(acil yardım spreyi) ile kullanılması tavsiye edilir.Sedef ve Egzama gibi rahatsızlıklarda Aloe Vera ürünlerinden sonra kullanılması uygundur.

Yıpranmış Cildin Yardımcısı

Ectoin cilt bariyerini güçlendirir.

images-60-1 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-61-2 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-62-2 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-63-3 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-64-1 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-65-1 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri  images-66-2 LR MİCROSİLVER Vücut Ürünleri

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.