MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Parfümleri Özellikleri

parfüm LR Parfümleri Özellikleri  LR parfümlerinde sentetik yağlar kullanılmıyor. Kimyasal, sentetik yağlar yerine yüksek oranda PARFÜM YAĞI kullanıyor ve kokunun kalıcılığını arttırıyor. Doğal parfüm yağları kullanıldığı için LR parfümleri benim gibi kokuya karşı alerjik reaksiyon gösteren astım hastaları  ve allerjik cilltler rahatlıkla kullanabiliyor. Sentetik parfüm yağları kullanmak yerine insan sağlığına zararı olmayan hormonel ve alerjik sebeplere neden olmayan doğal parfüm yağları kullanamayı tercih etmiş.

Almanya’daki merkezinde üretilen LR parfümleri pazarlama konseptinden paketlemeye kadar baştan sona kendi yenilikçi koku konseptlerini geliştirmiştir. Bunu uluslararası koku oluşturma merkezleri ve önde gelen koku tasarımcılarıyla işbirliği ile gerçekleştirmiştir.

LR parfümlerindeki parfüm yağı içeriğinin diğer parfümlere göre daha fazla olması parfümlerinin kalıcılığının daha uzun süreli olmasını sağlar.

VIP kokular, tasarım kokular, LR Classic gibi üç farklı fiyat segmentinden oluşan parfümleri mevcuttur. İyi tasarlanmış bir konsept, her zevke ve her bütçeye uyan özel koku çeşitliliği sunar. Film, tasarım, moda ve eğlence sektörlerinden uluslararası starlar LR ile işbirliği geliştirerek kendi ve tamamen kişisel kokularını yaratıyorlar.
LR parfümlerinin kalitesini sorgulayanlar var ise;

Dünyaca ünlü starlar kendi isimlerini taşıyan özel parfüm yaptırıyorlar. Sizce bu starlar kendi reklamlarini tehlikeye atarlar mi? Kim bunlar derseniz. Brus Willis, Emma Wilington, Karolina Kurkova, Guıdo Marıa… Bunlardan başlıcaları.

Yüksek parfüm yağ oranı

Dermatest tarafından kontrol edilme tutunma kabiliyeti

Hemen hemen hiçbir koku üreticisinde LR parfüm yelpazesinde olduğu kadar star kokusu yoktur.

Dünyanın en saygın parfümleri olan işbirliği

Çok iyi fiyat

Eau de parfüm’den duş jeline kadar komple ürün yelpazesi

Alman kalite standartı

> Siz de sağlığa ve kaliteye önem verenlerdenseniz ürünleri yüzde 28 indirimli almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.