MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Racine Collagen Serum

collagen LR Racine Collagen Serum  LR Racine Collagen ve LR Racine Liposome Serumu Nasıl Kullanılır?

Cildimiz bizim psikolojik ve ruh halimizi yansıtmaktadır. Günlük yaşantı içinde her türlü stres, hormon bozukluğu, dengesizlik cildimize yansımaktadır. Cildimiz üzerindeki ilk belirtileri ise esnekliğini yitirmiş solgun bir görünüm ile ince çizgi ve karışıklıklar olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda UV ışınlarına maruz kalma gibi dış etkenler ve yaşlılık belirtilerinden birleşimi de cilt üzerinde olumsuz etki neden olmaktadır. LR geliştirilen sistematik bir bakım olan LR RACİNE Special Care Q10’den oluşan ürün paketi her kadının çözümü olarak kendini göstermektedir. Çünkü kadın cildinin beklentisini karşılamaktadır.
Günlük yaşantınız sonunda soluk yüz ifadesine sahip oluruz. Yüz temizliğimiz için ayıracağımız çok kısa bir süre cildimizin rahatlatıcı bir etkiye kavuşmasını sağlayacaktır. Racine ile yapacağımız yüz temizliği sadece yüzde oluşan gerginliği değil, aynı zamanda mikro dolaşımını arttırıp cildin hücre fonksiyonunu aktive ederek cildi desteklemeye yardımcı olur. Yaptığımız temizlik ile bakteriler ve kirler etkili bir şekilde yok olur ve cilt yeteri kadar nem ile beslenerek sağlıklı görünür.

Ko-enzim Q10; İnsan vücudunda üretilen vitamin aktivitesi olan lipit yapıdır. İlerleyen yaşla birlikte üretime azalmaktadır.
Collation insan vücudunda bulunan protein miktarının dörtte birinden oluşan basit bir proteindir. Gergin bir cilde, elastikiyet, doğru NEM oranı ve istikrarlı bir şekilde hücre yenilenmesi ile ilgilidir. Kolajen bir çok kozmetikte anti Aging olarak kullanılmaktadır.

RACİNE COLLAGEN SERUMU
Kolajen serumdan küçük bir miktar alarak alın ortasından başlayıp dairesel hareketlerle içten dışa doğru tüm yüzünüze uygulayın. Bu hareket ile kan dolaşımını harekete geçirerek, alın bölgesinde oluşan ince karışıklığın azaltılmasına ve cildin kolajen serum bunu daha iyi emmesine yardımcı olacaktır ve serum cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek kırışıklık oluşumunu önlemektedir. İsterseniz üzerine Racine Q10 gündüz kremini hafif hareketlerle sürebilirsiniz. Alnınıza ve tüm yüzünüze uygulayacağınız hafif bir baskı ile Q10 gündüz kreminin cilde daha fazla enerji vermesini sağlamış olursunuz. Yosunlardan oluşan bakım kompleksi cildin nem oranını %50 arttırmaktadır. Coenzym Q10 A,C ve vitaminleri gibi etkili bir biyokatalizör olarak adını duyurmuştur. Bu madde hücrelerde anında enerji üretimine sağlamaktadır.

RACİNE LİPOSOME SERUM
Bu yoğun serumu boyundan başlayarak dairesel hareketlerle yukarı doğru hafif bir şekilde masaj yaparak sürebilirsiniz.
Hafif hafif vuruşlar yaparak serumu yedirdiğinizde Lipozomlar cildi koruyan ve hücre etkisini destekleyen nemlendirici elementler olarak görev alırlar. Yüzünüze parlaklık verir, pürüzsüz ve genç bir görünüm kazandırır.

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.