MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Colours BB Krem

bb-krem LR Colours BB Krem  LR RACİNE TONİK ve LR Colours BB Kremin Etkileri 

Cildimizin pürüzsüz ve parlak olması bir çok ürün kullanırız. Tonik kullanımını çok önemsemeyiz. Ancak cilt temizliği için tonik kullanımı çok önemlidir. Hemen her gün biz hanımlar makyaj yapıyoruz. Makyajımızı çıkardığımızı sanıyoruz ancak yüzümüzde kalan kalıntılar cildimize zarar veriyor. Bu sebepten tonik kullanımı çok önemlidir. Ciltteki ölü deriyi temizler, ciltteki gözenekleri sıkılaştırır ve yumuşaklık sağlar.

Tonik kullanılmadan önce mutlaka yüzümüzü suyla durulamalı ve temizlemeliyiz. Bunun için cilt temizleyici jel ve krem kullanabilirsiniz. Cilt makyajdan arındıktan sonra tonik kullanımına geçilir. Tonikler alkollü ve alkolsüz olmak üzere ikiye ayrılır. Unutmayın ki; cildiniz içiniz gibidir. Yani nasıl ki yediklerimize içtiklerimize dikkat ediyorsak kullandığımız ürünlerinde içeriklerini bilmek gerekir. Cildinize zarar verecek tüm ürünlerden uzak durmalısınız.

LR-Racine-Tonik-resim-168-300x300 LR Colours BB Krem  Sizlere LR‘nin iki ürününden bahsetmek istiyorum. LR Racine TonikRacine tonik Provitamin B5 nemlendirici etkisi ile çok tercih edilen bir ürün. Cildinizi tazeler, tonik sonrası için cildinize yapacağınız bakım için hazırlar. Alkolsüzdür. Racine Tonik Hamamelis içerir. Hamamelis rahatlatıcı ve dengeleyici etki yaratır. Hissedilebilir rahatlık sağlar.

Ben de LR Racine Toniği düzenli olarak kullanıyorum. Normalde hassas bir cildim var. Kışın soğuktan yazın ise sıcaktan cildim kabarıyor ve kaşınmaya başlıyor. Ancak uzun zamandır kullandığım Racine LR-BB-Cream-Light-resim-100-300x300 LR Colours BB Krem  Tonik ve LR Colours BB krem sayesinde böyle sorunlarım olmuyor. Bu ürünleri aslında kaşıntım ve kabarmalarım için kullanmamıştım. Fondöten kullanmaktan hoşlanmıyorum. Hem cildime zarar verdiğini biliyorum hem de yazın terletmesi, akıyor olması, bluzüme bulaşması beni delirtiyordu. Bende fondöten yerine cildimi renklendirecek, parlatacak ama aynı zamanda akmayacak ve leke bırakmayacak bir ürün arıyordum. Sonunda buldum. LR Colours BB krem hem cildimi çok doğal bir şekilde renklendiriyor hemde terletmiyor ve akma yapmıyor. Sonra farkettim ki artık terleyince veya üşüyünce cildim kabarmıyor ve kaşınmıyor. Bu beni çok mutlu etti. Aynı zamanda LR’nin Racine toniğini kullanana kadar tonik kullanımının bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Sabah akşam pamukla birlikte yüzüme sürüyorum. Gözeneklerimin hafiflediğini, yüzümün sağlıklı ve pürüzsüz göründüğünü farkettim. Ayrıca şahane kokusu da sizi kendine bağlıyor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kullananlar var ise bana yorum atabilirler.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.