MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Racine Temizleme Köpüğü Ve Tonik

racine-köp LR Racine Temizleme Köpüğü Ve Tonik  LR Racine Ürünlerinin Faydaları

LR Racine Temizleme Köpüğü

Kremsi yapısı ile hafif bir köpüktür. Cildi temizler makyajı çıkarmak içinde kullanabileceğimiz Racine köpük cildin kurumasını ve gerilmesini önleyerek yumuşatır.
Derinlemesine temizlik için, hafif Racine temizleme köpüğü uygulayın. Her mevsim de kullanılır A vitamini içeriği ile gözeneklerin sıkılaştırmada etkilidir ve her cilt tipi için uygundur.

Racine temizleme köpüğü benimde en çok sevdiğim ürünlerden dir. Cilt temizliğini hiç kalıntı bırakmadan temizliyor ve cildimi canlandırıyor. Ben leke ürünleri tavsiye ederken yanında Zeıtgard1 cihazı alamayanlar için temizleme köpüğümüzü öneriyorum. Cildi çok iyi temizlediği için üzerine uygulayacağınız kremlerin emilimi daha iyi olacaktır. Cilt temizliği hepimiz için çok önemlidir. Cilt temizliğinden sonra tonik kullanmak da çok önemlidir.

Kullanımı ise; yüzünüzü su ile ıslatıp köpüğü elinize sıkın ve yüzünüze yayın. dairesel hareketlerle temizledikten sonra su ile iyice yıkamalısınız. Makyaj temizliği içinde kullanabilirsiniz. Ya da ellerinizi ıslatıp köpüğü ellerinizle köpürtüp yüzünüze sürebilir dairesel hareketlerle temizleyip yıkayabilirsiniz. Memnun kalacağınızdan eminim.

racine-ton LR Racine Temizleme Köpüğü Ve Tonik  LR Racine Tonik

Racine tonik daha önceki makalemde de belirttiğim gibi benim en çok sevdiğim ürünlerden biridir.
Cildi tazeleyen ve optimum şekilde cildi rahatlatan ve yapacağınız bakıma hazırlayan hafif ve alkolsüz bir yüz toniğidir. Cilde verdiği tazelik ile cildin daha parlak ve nemli görünmesini sağlar. Hamamelis içerir. Hamamalis rahatlatıcı ve dengeleyici etki yaratırken, Provitamin B5 ile nemlendirici etki yaratır.

 

LR Racine Vücut Yağı
Oldukça kuru ciltler için zengin içerikli bir bakımdır. Cildi rahatlatır, cildin yağ içeriğini dengeler ve cilde kadifemsi yumuşaklık ve nazikçe pürüzsüzlük katarak yumuşacık bir cilde sahip olmanızı sağlar. Masaj yağı olarak da kullanıma uygundur. A vitamini içeriğiyle cilt sıkılaştırmaya yardımcı olur ve vücut çatlaklarında da etkilidir. Duş veya banyodan sonra cilde masaj yaparak uygulanır.

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.