MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama

images-29-3 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  Yağlı ciltler; Yağ bezlerinin fazla Sebum üretmesinin sonucu yağlı ve parlak bir görünüme sahiptirler. Bunun için de sivilce ve akne oluşumuna neden olurlar. Yağ salgısı fazla olduğu için gözenekler iridir ve çok iyi bir temizlik gerekmektedir. Yağlı ciltlerde daha uzun süre genç kalınabilir ancak, karışmasının nedeni nem eksikliğinden olabilir.
Yağlı ciltlerde fazla yağlanma Sonucu cilt’de siyah nokta, sivilce, akne gibi problemler ortaya çıkabilir, hijyene çok dikkat edilmelidir.
Deride kabarık, sınırlı cerahat içeren oluşumlara sivilce denir. Kıl folikülü, yağ, ölü hücreler ve bazı bakteriler ile dolduğu zaman şişer ve kabarır. Beyaz, sarı, yeşil renkte olabilirler. Bir çok sivilce iz bırakmadan iyileşebilir.
Akne ise; Derinin kronik iltihaplı bir hastalığıdır, genellikle hormonsal değişikliklerin veya benzerinin fazla aktif olduğu ergenlik dönemi süresinde gözlenir. Detaylı bilgi için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bize size geri dönüş yaparız.

Yüzünde akne olan kişilerin dikkat etmesi gerekenler; Asla elleri ile yüzüne dokunmamalıdırlar.
Yüzünü yıkadıktan sonra kağıt havlu ile kurulanmalıdır.

Her gece yastık kılıfına değiştirmelidir.

Sık sık banyo yapmalıdır. Fast foot, yağlı, kızarmış, ekşi, kuruyemiş, çikolata ve asitli içecekler den uzak durmalıdır ve Bol bol su içilmelidir

Sivilce ve akne tedavisi için öncelikle hekiminize danışmalısınız. Sivilce ve akne oluşumunun nedenleri araştırılmalıdır.

LR Sivilceli Ve Akneli Cilt Problemleri İçin Kullanılacak Ürünler;

Sivilceli ve akneli ciltlerin kullanabileceği MICROSILVER PLUS Yüz Bakım Seti ve Aloe Vera Nemlendirici Jel Kremdir.

Yüz yıkama kremi antibakteriyel temizlik sağlar. Cilt kusurlarını azaltarak cildi rahatlatır ve iltihabı azaltır.

Yüz kremi ise; Sivilceli ciltlerde aşırı yağlı ciltlerde kullanılır. Ayrıca sivilceleri kurutarak, sivilce lekelerinin rengi açma özelliğine sahiptir.

MICROSİLVER Yüz yıkama Seti kullanımı; Öncelikle yüz yıkama setinin içindeki mıcrosilver yüz tıkama kremi ile yüzümüzü yıkıyoruz. Yıkama yaparken kremi yüzümüzde bekletmeden yıkamalıyız. Daha sonra, mıcrosilver yüz kremini yüzümüze sürüyoruz. Eğer yüzümüzün sadece belirli yerlerinde sivilce oluşuyorsa, benim tavsiyem sadece sivilcelerin üzerine krem sürülmedir. Çünkü; krem yüzünüzü kurutmaya başlayacaktır. Sadece sivilceleri kurutması yeterlidir. Yüzün her yerinde sivilce yada akne varsa yüzünüzün her yerine kremi sürebilirsiniz. Cildiniz kuruma yaptığı için üzerine aloe vera nemlendirici jel kremi sürebilirsiniz. Nemlendirici krem, yağ içermediği için her cilt tipi rahatlıkla kullanabilir. Sabah akşam günde iki kere kullanılmalıdır. Microsilver gözenekleri açarak, bakteri oluşumunu ve siyah nokta oluşumunu engeller. Bazı ciltler karma olduğu için, cildin T bölgesi(alın, burun ve çene) yağlı olabiliyor. LR sivilce ve akne kremlerini yüzün sadece yağlı bölgelerinde kullanabilirsiniz. Cildin yanak bölgelerinde kuruma yapmasını engellemiş olursunuz. Aloe Vera nemlendirici Jel kremi cildin her yerine uygulayabilirsiniz.

Not; İlk kullanımlarda bazı ciltteki sivilce ve aknelerin biraz çoğalmasına neden olabilir. Bu çok normal bir şeydir. Güzellik salonlarında sivilce ve akne tedavisinde de böyle olmaktadır. Korkulacak bir durum değildir. 2 ay kullanılmasını tavsiye ediyorum.

indir-25-3 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-24-1 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-23-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-21-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  images-31-4 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  images-30-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  images-28-3 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-22-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-20-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama  indir-19-2 LR Sivilce Ve Akne İçin MiCROSİLVER Yüz Yıkama

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.