MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Topuk Çatlakları Nasır

Post-1-300x300 LR Topuk Çatlakları Nasır  Topuk çatlaklarının en önemli nedeni cilt kuruluğudur. Topuklar üzerine sürekli baskı uygulandığında cildin kuru olması nedeni ile daha da artmaktadır. Aşırı kilo, arkası açık ayakkabılar, şeker hastalığı, deri hastalıkları da diğer nedenlerdir.

Topuk çatlakları günümüzde oldukça yaygın bir problemdir ve Ayakta fazla durduğumuzda, topuğa baskı uygulandığında ve yol yürüdüğünüzde ağrıya neden olur. Topuk çatlakları tedavi edilmediği taktirde kanamaya ve ağrıların çoğalmasına neden olmaktadır. Görüntü olarak da kişiyi rahatsız etmektedir. Giysilerimizi giyerken, yatağa yatarken topukların takılması ve kuruluk da oldukça rahatsız etmektedir.

Lr Topuk Çatlakları İçin Ürün Kullanımları; Aloe Vera( BOX) set içerisindeki Aloe Vera sprey, concentrate krem ve Aloe vera propolis krem olarak üçlü bir settir. Bu üçlü seti sırası ile kullanımı; Öncelikle ayaklarınızı yıkayıp, temizledikten ve kuruladıktan sonra, Aloe vera acil yardım spreyi sıkılır. Arkasından concentrate krem sürülür ve üstüne aloe vera propolis krem sürülerek bekletilir.

Topuklarda kuruluk ve gerginlik varsa aloe vera box seti kullanabilirsiniz.

Sabah akşam uygulamalısınız. Akşam yatarken özellikle de kışın üzerine çorap giyerek yatabilir, ya da üzerine bir kaç saat streç film ile sarılarak bekletilebilir. Düzenli kullanımda fayda sağlamaktadır.

indir-17-3 LR Topuk Çatlakları Nasır  images-19-2 LR Topuk Çatlakları Nasır  images-18-3 LR Topuk Çatlakları Nasır  images-17-4 LR Topuk Çatlakları Nasır

 

LR ÜRÜNLERİ NASIR İÇİN NASIL KULLANILIR?

Nasır oluşumunun en büyük nedenlerinden biri yanlış, (dar, sıkı) ayakkabı giyilmesidir. Bayanların ince burun ve topuklu ayakkabı tercihleri de nasır oluşumuna neden olmaktadır. Kemikli ayak yapısı, yanlış basma (basma bozukluğu), ayakta uzun süre kalma, ayağın havasız kalması da başlıca nedenlerdendir.

Nasır oluşmaya başladığında acı vermese de zamanla aynı yere baskı uygulandığında acı artacak ve dayanılmaz olacaktır. Kalınlaşan derinin dip kısımlarının sinir uçlarına baskı uygulaması ile acı artmaktadır. Kullanacağınız LR kremleri le nasırı yumuşatarak kurtulabilir, rahatlayabilirsiniz.

LR Ürünleri Nasır İçin Kullanımı Nasıl Olmalı; Öncelikle temiz ayağa, önce sprey sıkılarak daha sonra concentrate krem ve propolisli krem sabah, akşam günde iki kere sürülür. Propolis nasırı yumuşatacak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Düzenli kullanımda faydasını görebilirsiniz.

indir-16-3 LR Topuk Çatlakları Nasır  images-16-4 LR Topuk Çatlakları Nasır

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.