LR Üyelik Serbest Seçim

ser-2 LR Üyelik Serbest Seçim

LR’a Üye Olabilmeniz İçin Serbest Seçim Yapabilirsiniz!

Lr ürünlerini indirimli alabilmek ya da iş olarak başlayabilmek için 3 setten birini tercih ederek başlayabilirsiniz. Ben size serbest seçim ile nasıl üyelik gerçekleşir anlatacağım. Diğer paketleri diğer yazılarımda bulabilirsiniz.

Lr’a üye olabilmek için serbest seçim yapabilir ve üye olabilirsiniz. Serbest seçim için sitemizden lr 2018 kataloğa bakarak seçeceğiniz ürünün satış fiyatı üzerinden üye olmaya karar verdiğinizde indirimli hesaplanarak alıyorsunuz. 140 tl tutarındaki seçeceğiniz ürünler size İndirimli hesaplayarak 99 tl’ye (katalog fiyatını 1.4’e) bölerek bulabilirsiniz. Serbest seçim ile LR’a üye olmaya karar verdiğinizde seçtiğiniz ürünlerle birlikte,

Katalog

Fiyat listesi

Lr pazarlama planı

Şirket tanıtım

İş ortağı başvuru formu da birlikte gelecektir.

LR Üye olduktan sonra her ay kota şartı olmadan istediğiniz siparişleri verip indirimli alabilisiniz. Hem de katalog fiyatından satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Üye olabilmeniz için ürün tercihlerinizi yapabilir ve aşağıda formu doldurarak başlyabilirsiniz. İçerisinde sağlığa zararlı kimyasal maddelerin bulunmadığı lr ürünlerini hem siz hem de sevdiklerinize güvenle kullanabileceğiniz önerebileceğiniz ürünlerdir.

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.