MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Serox Krem ve Serumu

Serox-269x300 LR Serox Krem ve Serumu  LR Yaşlanma Karşıtı Serox Serisi

Evde profesyonel bakımını yapmak isteyen 35 ve 40  yaşlarındaki kadınlar için geliştirilmiştir. Botoksa sağlıklı bir alternatif arayanlar, pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmak isteyenler, ağız, göz ve alın bölgesindeki mimik çizgilerinden kurtulmak isteyenler ve canlı bir görünüm kazanmak isteyenler için LR Serox serisi önerilir.

Kullanım Tavsiyeleri;

Alın; Önce serumu mimik kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra Intensive Creme alın bölgesine dairesel hareketler ile sürün.

2a972608a2a10ab4b30ab0ed56a19ec3-300x300 LR Serox Krem ve Serumu  Ağız Bölgesi; Önce serumu mimik kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra Intensive Creme ağız bölgesine dairesel hareketlerle sürülür.

Boyun; Önce serumu boyun ve dekolte bölgesinde öne çıkmış kırışıklığın üzerine vuruşlar yaparak uygulayın. Daha sonra Intensive Creme boyun ve dekolte bölgesine dairesel hareketlerle sürülür.

Göz Çevresi; Öncelikle serumu mimik kırışıklığına sürerek yavaş bir şekilde vuruşlar yaparak yediriniz. Sonra Intensive Creme dairesel hareketlerle göz çevresine dağılır.

”Ameliox, karnosin ve antioksidanlardan oluşan bir liposomal bileşiktir. Ameliox, küre şeklindeki kolajen lifleri arasında toplanıp tüm liflerin birbirleri ile aynı hizaya gelmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak kolajen liflerinin bozulmasını engellemektedir. Cilt daha elastik ve kendini çabuk toparlayan nitelik kazanmaktadır. Antioksidanlar, oksidatif strese karşı koruma sağlamaktadır. Cilt, genellikte pürüzsüzleşmektedir ve kırışıklıklar azalmaktadır.”

 

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.