MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Zeitgard1 Yüz Temizleme Cihazı

IMG_1157 Zeitgard1 Yüz Temizleme Cihazı  LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı Etkileri

LR’nin en çok tercih edilen ürünleri arasında olan Zeitgard1 cihazını uzun zamandır kullanıyorum. Herkes cildimin ne kadar pürüzsüz ve sağlıklı filmizle göründüğünü söylüyor. Bende bu sebepten bugün sizlere Zeitgard1 cihazını anlatmak istiyorum. Kullandığımız makyaj malzemelerine, taktığımız çantaya, giydiğimiz ayakkabılara 2016 filmleri verdiğimiz önem kadar cildimize ve iç temizliğimize de film izle türkçe dublaj bir o kadar önem vermeliyiz diye düşünüyorum. Önceden bu cümleyi çok okurdum ama ne kadar önemli bir gerçek olduğunu anlayamazdım. LR ürünleri hayatıma girdiği günden beri bunun değerini daha net anladım.

Şöyle ki; Cildinizin pürüzsüz görünmesi için bir çok kapatıcı ve fondöten çeşitleri alıyor, kullanıyoruz ve cildimizdeki pürüzleri bunlarla kapatmaya çalışıyoruz. Bu tür ürünler yalnızca anlık olarak cildimizi kamufle ediyor ve aslında istemeden daha çok zarar veriyoruz. Tüm bunların yanı sıra kat kat sürdüğümüz ve kullandığım tüm makyaj malzemeleri bizim daha yapay görünmemizi sağlıyor ve doğallıktan uzaklaştırıyor. Zeitgard1 cihazı cildinizi on kata kadar derin temizliyor. Düzenli kullanımda cildinizin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Hatta ilk kullanımda bile bu farkı göreceğinize eminim. Evime misafir gelen tüm eşe dosta ”gel sana bir bakım uygulayayım” diyorum. ”Benim yüzümde hiçbir şey yok ki” diyenler bile cildinin parladığını ve temizlediğini görünce inanamıyor:) (insanları mutlu ve memnun etmek çok eğlenceli)

Piyasada bazı cilt temizleme cihazları var. Ancak bir çoğunun başlığı yalnızca tek bir tarafa doğru dönüyor, başlıkları değişmiyor ve temizlenemiyor. Cildi derin temizleyemeyen bu cihazların bazıları cildi tahriş bile edebiliyor. Zeitgard1 cihazının başlığı mikrofiber başlıklıdır. Yani başlık uzun süre temiz kalabilir. Ayrıca Zeitgard1‘in özel başlığında LR için üretilmiş anti bakteriyel mikro gümüş taneleri bulunmaktadır. Tek bir tarafa doğru dönmez. Çift yönlü olarak salınım yapar ve dakikada yedi bin kez titreyen fırça cildinizi tahriş etmez. Evde Zeitgard1 i kullanmak isteyen başka aile bireyleri de varsa fazladan başlık alabilirsiniz. Beylere önerdiğimiz mavi hanımlara önerdiğimiz ise hassas pembe başlık oluyor. Tek bir cihazda farklı başlıklarda kullanabilirsiniz. Zeitgard ayrıca INSTITUT FRESENIUS tarafından ASTM E2180 standartlarına göre test edilmiş.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Comments (3)

Harika bir cihaz. Güzellik merkezlerine kat ve kat para heba etmek yerine bu cihazı düzenli olarak uygularsanız etkisine şaşırıcaksınız. Ben çok memnunum. Kaz ayaklarım kalmadı diyebilirim. Hatta ilk kullanımda yüzümdeki pürüssüzlüğe ve gerginliğe hayret ettim. Teşekkürler Gamze Hanım.

Aylin hanım Zeitgard 2 den bahsediyorsunuz sanırım. Yorumunuz için teşekkürler.

Gerçekten çok güzel bir ürün cildi temizlediği gibi tüm ölü deriden arındırıyor muhteşem bi parlaklık bırakıyor kessinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.