MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!

71016-300x300 LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!

LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!

ZEITGARD2 etkinliği ve etkisi uzun süren yüz bakımında yenilikçi bir cihazdır. En iyi Sonuçlara ulaşabilmek için bu  bakım sistemi ürünleri yenilikçi teknolojinin fizyolojik süreçlere dayalı kozmetikler de bir araya getiriyor. Yenilikçi teknoloji, burada modern cihazla kozmetik formunda kendini gösterir. Cildin kendi süreçleri üzerinde yapılan gözlemler sonucu yüksek etkiye sahip bakım ürünleri ile birlikte teknik gelişmelere taban oluşturulmuştur. Cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere ZEITGARD felsefesi birbirinin devamı niteliğinde üç farklı adımı birleştirdi. 5 dakika içinde gözenekleri derinlemesine temizleyip ayrıca yaşa ve cilt tipine uygun bakım yapabilirsiniz. Erkek, bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği temizleme ve anti age Zeitgard1 ve Zeitgard2 cihazları ile daha parlak, canlı ve genç cilde kavuşabilirsiniz.

lr-beauty-e1438117177963-300x221 LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!

ZEITGARD1 TEMİZLEME CİHAZI
İyi ve etkili bir cilt bakımının temeli ayrıntılı ve kapsamlı temizleme de yatar. ZEITGARD1 yardımıyla ilk adımda gözenekler de farkedilir temizlik ve MİCROSİLVER teknolojine ek olarak özel geliştirilmiş jel ve krem formunda cihaz ile birlikte temizleme ürünlerinin yanı sıra bir dakikanızı ayırarak gözenekleri derinlemesine temizleme yapabilirsiniz. Cildinizdeki parlaklığı ve tazeliği hissedeceksiniz. Zeitgard 1 cihazı cildinizi on kata kadar derin temizler. Ev konforunuzda cilt bakımınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Günde yalnızca 5 dakikanızı buna ayırmanız yeterlidir. Zeitgard1 cihazını makyajınızı çıkarmak için bile kullanabilirsiniz.

 

 

indir-45-2 LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!  ZEITGARD2 ANTI-AGE CİHAZI
ZEITGARD2 sisteminin ikinci aşamasında çizgileri azaltmayı ve cilt gençleştirmeyi hedefleyen yenilikçi kırışıklık azaltıcıyla kombine işlev gösteren özel olarak geliştirilmiş yaşlanma karşıtı ürünler yer alır. Zeıtgard2 nemlendirici jel krem veya Anti-age cildi yeniden yapılandıran jel krem gibi yaşlanma karşıtı ürünleri ile birlikte cildin farklı isteklerine göre uyarlanmış ve yaşlanma belirtilerini hedef olarak bu belirtileri kalıcı olarak azaltmaktadır.
Sıcak ve soğuk metodu sayesinde yaşlanma karşıtı etken maddeleri cildin katmanlarına iletir ve titreşim teknolojisinden yararlanarak bunlardan optimum şekilde yararlanır. Buna ek olarak cildin zararlı etkenlere karşı daha iyi korunması için cilt metabolizmasını düzenler. Cildin kolajenini arttırarak cildi toparlanmasını sağlar.  İyi bir bakım için  4 dakika kullanmak yeterlidir.
Kendi yapılandırıcı bakım etkisiyle de bakım sistemi cilde kazandırılan görünümün devamlılığını sağlar ve tüm bakıma son noktayı koyar. Zeitgard 2 cihazının yanında gelen yüz ve göz çevresi kremleri yalnızca cihaz için geliştirilmiştir. Başka kremler ile birlikte cihazın uygulanması uygun değildir. Ancak uygulamanızı bitirdikten sonra kendi kremlerinizi yada LR’nin diğer yaşlanma karşıtı ürünlerini kullanabilirsiniz.

images-68-3-300x158 LR Zeıtgard İle Genç Ve Parlak Bir Cilt!  Özel geliştirilmiş günlük bakım ve özel bakım ürünleriyle de cilt korunur ve cildin parlaklığı iyileştirilerek cildinizin ihtiyacına göre ve ulaşmak istediğiniz sonuca göre çeşitli ve etkili yöntemler arasında seçim yapabilirsiniz.

LR 30 yıllık bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek sağlık bakanlığının izni ile ülkemize ithal edilmektedir. Ürünlerde sağlığa zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Üye olarak ürünleri indirimleri alabilirsiniz. Ayrıca %40 kar marjıda elde edebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.