LR Zeitgard Nanogold Serisi

LR-Zeitgard-Nanogold-2-300x170 LR Zeitgard Nanogold Serisi  LR Zeitgard Nanogold Serisi ( 30’lu yaşlar için)

LR UV ışınlarına karşı yaşlanma karşıtı olarak Nanogold’u geliştirdi. Nanogold cildin yaşlanması karşı bir korumadır. Altın ve ipek gibi değerli ham maddeler etkilerinin yanı sıra yeni nano-teknolojiyle en iyi hale getirilmiştir. Altın ve ipekten elde edilen biyokonjugatlar gün ışığında yer alan zararlı UV ışınlarını etkin şekilde absorbe eder. Böylece LR Nanogold cildin yaşlanmasını önemli ölçüde engeller.

Nanogold serisi 30’lu yaşlarda olanlar için önerilir. Oluşan ilk kırışıklıkların önüne geçmek için geliştirilmiştir. Biraz yağlı bir krem olduğu için kuru ve kuruya yakın ciltler için uygundur.

LR Zeitgard-Nanogold-Gunduz-Kremi-300x166 LR Zeitgard Nanogold Serisi  Nanogold Gündüz Kremi

Nanogold gündüz kremi ışık kaynaklı cilt yaşlanmasına karşı korur. UV ışınlarından kaynaklanan kırışıkları zamanından önce engeller. Tüm gün boyunca cildinizde kalan bu ürün cildinize bakım yapar ve cildin elastikiyetini korur. Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Her sabah kullanmanız uygun olacaktır.

 

32732ed1-96c7-4173-8145-491fbfaa0dd7-300x165 LR Zeitgard Nanogold Serisi  LR Nanogold Gece Kremi 

Nanogold Gece Kremi cilt hasarlarını onarır ve tazeler. Kolajen lifleri destekler. Nanogold gece kremi gece boyunca cildi yeniler ve bakım sağlar. Bu kremi cildinizi tonik ile temizledikten sonra masaj yaparak uygulamanız uygun olacaktır.

 

ZEITGARD-Nanogold-Ipek-Tonik-300x166 LR Zeitgard Nanogold Serisi  LR Nanogold İpek Tonik

Cildinizi temizlemek için tonik kullanımı çok önemlidir. Bu yüzden toniği pamuk ile birlikte yumuşak bir şekilde uygulamalısınız. (Cildinize sürdüğünüz her kremi aşağıdan yukarıya doğru sürmenizi öneririm.) LR Nanogold Toniğin içeriğinde bulunan ipek proteinleri ve pantenol sayesinde özel yumuşak ve zengin içeriği ile temizleme sonrası cildinizi tazeler ve ışıltı sağlar. Bu ürünü göz çevrenizden uzak tutunuz ancak boyun ve dekolte bölgenize nazikçe uygulayabilirsiniz.

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Bir Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.