MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Lr Zeıtgard1 Ve Zeıtgard2 Cihazı

zeıtgard-300x131 Lr Zeıtgard1 Ve Zeıtgard2 Cihazı  ZEITGARD1 VE ZEITGARD2 CİHAZI ARASINDAKİ FARK

LR’ın Zeitgard1 isimli ürünü elektronik bir cilt temizleme cihazı. Üzerinde cildi derinlemesine temizleyen bir fırça var. Bu fırça tek bir tarafa değil, her iki yöne doğru titreşim hareketiyle daha etkili bir temizlik sağlıyor ve cildi tahriş etmiyor. Ayrıca fırça kılları içerisindeki gümüş iyonları sayesinde (Microsilver) fırça 3 aya kadar antibakteriyel özelliğini koruyor. Peeling cihazı da denen bu ürün peelingin aksine günlük olarak kullanılıyor. Zeitgard 1 set olarak yanında 1 adet yıkama jeliyle birlikte geliyor. Cildi tazelemeye yenilemeye, siyah noktalardan arındırmaya ve cilt lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Erkek bayan herkesin kullanabileceği bir cihaz. Erkekler mavi fırça başlığı ile bayanlar ise ciltleri daha hassas olduğu için pembe başlık fırçayı seçmeleri daha uygun olur.

Zeitgard 2 ise kırışıklık giderici bir ürün. Çoğu kişi tarafından “yüz ütüsü” olarak biliniyor. Cihazın özelliği anında cildi ısıtması sayesinde gözenekleri açması ve böylece yanında verilen kırışıklık karşıtı kremlerin cildin derinlerine nüfuz etmesi. Hemen ardından cihaz 5 dereceye kadar soğuyarak gözeneklerin hızlıca kapanmasını ve kremin içeride hapsolmasını sağlıyor. Böylece cihaza uygun serum ve kremler daha fazla etki etmiş oluyor. Cihazla birlikte gelen kremler cildi gün boyu nemlendirme ve kırışıklıkların arasını doldurma özelliğine sahip. Kremleri Zeitgard 2 cihazınının sıcak-soğuk teknolojisine özel olarak üretilmiş. Cihazla birlikte başka kremler kullanıldığında aynı sonuç alınamıyor. Erkek bayan herkesin kullanabileceği bir cihazdır. Düzenli kullanımda etkisini çok daha iyi farkedeceksiniz.

Zeitgard 1 ve Zeitgard 2 beraber kullanıldığında yüzdeki kırışıklara ve sarkmalara karşı daha etkili bir sonuç almak mümkün. Zeitgard 1 masaj özelliğiyle cilteki kan dolaşımını artırıyor ve böylece cildin toparlanmasını sağlıyor. Zeitgard 2 ise gün boy nem sağlayarak ve kırışıklıkları doldurarak cilde çok daha genç bir görünüm veriyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.