LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı

indir-45-1 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  ZEITGARD 2 ile LR kendi yaşlanma karşıtı bakım sistemi dahilinde  cilt bakımı alanında yeni bir kilometre taşı ortaya koydu.
Bireysel faktörlere bağlı (uyku eksikliği, nikotin, stres, kötü beslenme, güneş ışınlarının maruz kalma ve daha fazlası) ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak çizgiler oluşur ve pürüzsüz parlak cildin yok olmasına neden olur. ZEITGARD 2 Bu konuyla ilgili şunları gerçekleştiriyor; Farklı yaşlanma karşıtı ürünler yalnızca cildin en üst katmanına ulaşırken, ilave bakım ürünleri ve cihazlı bakım cildin en derin katmanlarına kadar ulaşabiliyor. Daha genç görünen bir cilt elde etmek için öncelikle kolejen ve elastin üretiminin merkezi olan Dermise tedavi uygulamak ve bakım yapmak gerekir. Kolejen ve elastin cilde elastikiyet ve sıkılık veren cildin kendi ürettiği maddelerdir.
Cilt yaşlanmasına karşı benzersiz bir bakım sağlar. (Daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan LR Üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bize size geri dönüş yapalım.)
ZEITGARD 2 Anti-Aging sistemi  bir tuş ile gözle görülebilir daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Devrim yaratan ZEITGARD 2 cihazı, etkili Anti- Aging ürünleri ile evde profesyonel ve tamamen derinlemesine bir bakım sağlıyor. Günde sadece 4 dakika kullanım ile cildiniz daha genç görünecek ve kırışıklıklarınız azalacaktır. İlk kullanımda cildinizdeki tazeliği ve sıkılığı hissedeceksiniz.
İlk aşamada, sıcak uygulama ile gözeneklerin açılmasını sağlıyor. Bakım ürünlerinin etken maddeleri normal uygulamaya göre cildin katmanlarına daha derinlemesine işliyor. Sonrasında ciltteki gözeneklerin kapanması için hassas bir şekilde soğuk uygulama gerçekleştirilir. Böylece anti-aging uygulaması cilde tamamen nüfus ederek cilt içerisinde en iyi etki gösteriyor. Sıcak ve soğuk uygulamayı destekleyen titreşim işlevine sahiptir. Etken maddelerinin cildin en derinlerine transfer edilmesinde ayrıca etki gösterir. Böylelikle cilt bir enerji deposu haline gelerek tekrar genç ve canlı bir hal alır.
ZEITGARD Anti-Aging Sistemi Göz Serumu;

Zeıtgard Anti-Age-Eye- Serumu yüksek konsantreli bir yüz kremidir. Benzersiz etken madde kompleksi göz çevresindeki hassas ve ince cilt tabakası için özel olarak üretilmiştir. Hafif yumuşak yapısı ile göz serumu göz çevresinde çabuk emilir ve bu bölgeyi hassas bir şekilde nemlendirir. Cilt kendini toparlar, kalıcı canlılık ve elastikiyet kazanır. İnce kırışıklıkların görünümünü azaltır göz altı torbaları gibi cilt üzerindeki şişkinlikler, cilde sağlanan nem sayesinde azalır. Göz çevresini nemlendirir rahatlatır ve ince çizgileri yok eder H2O Patch ve Ultra Filling Spheres ile yenilikçi etken maddeler içerir.
ZEITGARD ANTİ-AGİNG SİSTEMİ NEMLENDİRİCİ JEL KREM
Anti-age- Hydrating- Cream- Gel
Nemlendirici jel krem ile yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş zengin içerikli yoğun bir bakım ürünüdür. Cildin erken yaşlanmasındaki başlıca sebep çoğu zaman sahip olduğu nemi kaybetmesidir. Nemlendirici jel krem cildi canlandırır, nemlendirir, cildi gerginleştirir ve yüz hatlarını sabitler. Cilt öncesine göre daha parlak, canlı ve genç bir görünüme kavuşur. Cilt hatlarını güçlendirerek cilde kusursuz bir görünüm kazandırır. H2O Tch ve Ultra Filling Spheres ile yenilikçi etken maddeler içerir.
ZEITGARD YENİDEN YAPILANDIRAN JEL KREM
Anti-Age- Hydrating-Crem-Gel
Cildi yeniden yapılandıran jel krem olgun ücretlerdeki sert yanak ve alın bölgelerinde oluşan hatların sıkılaşmasında en özel bakımı gerçekleştirir. Yeniden yapılandırılan krem jel sayesinde cilt sıkılaşır ve böylece kırışıklıkların belirginliği azalır. Cilt elastikiyet kazanır, dolgunlaşır ve gençleşir. Olgun ciltlere özel geliştirilmiş Cilt hatlarını sıkılaştıran yüz kremi kırışıklıkları gözle görülür derecede azaltır, cildin dolgun ve genç görünüm kazanmasını sağlar.
ZEITGARD2 NASIL UYGULANIR?
İlk olarak önce göz çevresi ile başlayın. Parmak ucunuza anti-arge göz serumundan bir damla damlatın. Göz altına ve göz kenarlarına serumu nazikçe yayın.
Cihazın açma kapama düğmesini üç saniye basılı tutarak açın.
Kırmızı bir ışık yanar ve ısı uygulamaya başlar. Birkaç saniye sonra cihaz 42°’ye kadar ısınmış olacaktır. isterseniz açma kapama düğmesine bir kez kısaca basarak titreşim fonksiyonunu açabilirsiniz.
Cihazı göz çevresindeki cilde yatay şekilde yerleştirin, hafifçe baskı uygulayarak gözlerin alt kısmında burun kemiğini doğru ilerlettin.5 kez yavaşça ileri geri kaydırın, toplamda 10 hareket yapmanızı öneririz. Daha sonra soğuk uygulamaya geçin. (Daha fazla bilgi için aşağıdaki LR Üyelik başvuru formunu doldurmayı unutmayınız.)

SOĞUK  UYGULAMASI 
Zeitgard2 cihazının açma kapama düğmesine tekrar bir kez kısaca basarak açın, mavi bir ışık yanar. Tekrar açma kapama düğmesine kısaca basın ve titreşim fonksiyonunu açarak işleme başlayın.
Cihazı yavaşça beş kez ileri geri kaydırın. Toplamda 10 kaydırma hareketi yapmanızı öneririz. Sıcak ve soğuk uygulama işlemlerini sırası ile diğer göz çerisine de uygulayın.
Açma kapama düğmesi ne üç saniye basılı tutun ve cihazı kapatın daha sonra mikrosilver bez ile temizleyin.

ZEITGARD2 ANTİ-AGİNG NEMLENDİRİCİ JEL KREM UYGULAMASI
Az miktarda jel kremi almanıza sürün. Zeitgard2 Cihazını elinize alın ve açma kapama düğmesine üç saniye basılı tutarak açın. Sıcak uygulaması başlar. Düğmeye tekrar kısaca basın Ve titreşim fonksiyonunu devreye sokun. Ananızda dalgalar çizerek gezdirin. Alnınızın sol üstüne yerleştirin ve yavaşça sağ alt kısmına doğru ilerletin. Bu bölgede toplamda 10 kaydırma hareketi yapmanızı öneririm.
İki kaşın arasındaki çatık kaş çizgisine itina gösterin ve burun ucunda yukarı aşağı doğru beş kez gidip gelin ve beş kezde sağa sola hareketle uygulayın.
Düğmeye tekrar bir kez kısaca basarak soğuk uygulamaya başlayın. Düğmesine tekrar kısaca basarak titreşim fonksiyonunu devreye sokun. Yine alnınızda dalgalar çizerek 10 kez gezdirin.
Yanak bölgenize uygulama için az miktarda yanağınıza sürün. Düğmeye bir kez kısa basarak ısı uygulamasını açın. Düğmeye tekrar kısaca basın ve titreşim fonksiyonunu devreye sokun. Elmacık kemiğinizden burun ucunuza doğru ve nazolabiyal( ağız kenarındaki çizgiler) Üzerinde hareket ettirin. Bu işlemi çenenize ulaşana kadar 10 kaydırma hareketi ile yüzünüz boyunca devam ettirin.
Zeitgard2 cihazının düğmesine bir kez daha basarak soğuk uygulamasını açın. Açma kapama düğmesine tekrar kısaca basarak soğuk uygulamasına ek olarak titreşim fonksiyonunu devreye sokun. Elmacık kemiğinizden ağız Çevresindeki çizgiler üzerinde hareket ettirin. Bu işlemi çenenize ulaşana kadar yüzünüz boyunca devam ettirerek, bu bölgede toplamda 10 hareketi yapmanızı öneririm.
Sıcak ve soğuk uygulama adımlarının tamamını diğer yanak bölgesinde de uygulayın.
Zeitgard2 Cihazının düğmesine üç saniye basılı tutun ve kapatın. Daha sonra mikrosilver bez ile temizleyin suyla yıkamanıza gerek yoktur.
Günlük bakım ürününü tüm yüzünüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cildinizin yumuşaklığını, sıkılaştığını ve yenilendiğini hissedeceksiniz. İsterseniz boyun ve dekolte bölgesine de uygulanmayı rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZEITGARD 2 cilt gençleştirme cihazımızı hem erkek, hem kadın kullanabilir.

images-55-3 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-54-4 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-53-4 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-52-4 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-51-3 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-50-2 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-49-3 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-6-3 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı  images-56-3 LR ZEITGARD2 Kırışıklık Cihazı

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.