MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR’de Lider Olmak İstiyorsanız !

LR’de Lider Olmak İstiyorsanız !

iyi-liderle-kotu-lider-nasil-ayirt-edilir_646x340 LR'de Lider Olmak İstiyorsanız !

Her şeyden önce LR’de başarılı olabilmek için kararlı bir şekilde ilk adımınızı atmanız gerekiyor. Bu ilk adımda üyelikten geçiyor. Verdiğiniz bu karar sizin hayatınızı değiştirebilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için büyük bir adım olabilir. Ancak bu yolda dikkat etmeniz gereken unsurlar var. Öncelikli olarak üye olmak için seçeceğiniz iş ortağınızın doğru kişi olduğundan emin olmalısınız. Çünkü; üye olduğunuz kişi sizin lideriniz olacaktır. Kişi size her konuda yardım edebilmeli, ürünler hakkında doğru bilgiler verebilmeli, üye yaparken yada ürün seçimlerinde sizi doğru yönlendirmeli ve desteklemesi çok önemlidir.

Lideriniz ile birlikte bir ekip kurmanızı öneririm. Kurduğunuz ekibinizin diğer üyeleri ile sürekli irtibat halinde olmalısınız. Onların size soracağı sorulara doğru cevap vermeli ve motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Sizin bu işteki kararlılığınız ve azminiz diğer iş ortaklarınızı motive edecektir. Görüştüğüm bir çok LR çalışanı üye oldukları kişilerin kendileri ile ilgilenmemelerinden yada ulaşamadıklarından rahatsız oldukları için liderlerini değiştirmek istiyorlar. Unutmayın! üye olduktan sonra 1 yıl boyunca üyeliğiniz iptal olmuyor, liderinizi de değiştiremiyorsunuz. Ancak 1 yıl boyunca hiç alışveriş yapmaz yada ürün satışı gerçekleştirmezseniz 1 yıl sonra üyeliğiniz kendiliğinden kapanıyor.basaili-lider-olma-yolunda-online-eğitim LR'de Lider Olmak İstiyorsanız !   Altınıza oluşturduğunuz üyelerinizin yaptıkları üyeleri ve onların altında bulunan diğer üyelerin puanı sizde toplanır ve elbetteki alt ekibinizde. Bunu bir zincir olarak düşünün. Bu zinciri oluşturduğunuz da artık yükselmek sizin için çok daha kolay olur. Hem alt üyeleriniz puan yapmış olur ve prim hak eder, hem de siz. Üyelerinizi de üyeleri ile ilgilenmeleri önemlidir. Çünkü alt grubumuzun da oluşan her bir üye sizin iş ortağınızdır.

Üyeleriniz çoğaldı ve artık ilgilenmekte zorlanıyorsanız belli zamanlarda tüm üyelerinizle toplantılar yapabilirsiniz. Bir araya gelerek ürünlerle ve prim sistemi ile ilgili bilgi paylaşımları yapabilirsiniz. Hem toplantı yapmak üyelerinizi daha çok azimlendirecektir.

Ben ve ekibim bu şekilde çalışarak adım adım yükselmekteyiz. Bu işte kararlıyım. İş ortaklarım da benim ile birlikte bu yolda yürümekteler. Sizde ekibimize dahil olmak daha ayrıntılı bilgi almak için altta bulunan LR başvuru formunu doldurabilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

LR Üyelik Başvuru ve Bilgi Formu:

Ad Soyad:

Semt - Şehir :

Telefon Cep :

E-Posta Adresiniz:

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.