MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR’de Ünvan Nasıl Alınır?

LR’de Ünvan Nasıl Alınır?

Sevgili üyelerim ve üye olmak isteyen arkadaşlarım. Bu makale sizler için geliyor. Prim sisteminden sizlere bir önceki makalelerimde bahsetmiştim. Şimdi daha ayrıntılı anlatarak altınıza yaptığınız üyelerden nasıl PW yani puan kazanacağınızı anlatacağım. Daha fazla bilgi almak için alttaki LR üyelik başvuru formunu doldurabilirsiniz. Biz size geri dönüş yapalım.

Öncelikle ilk seviyemiz 2000 puan olmak. 2000 puan olduğunuzda Seiko saat kazanıyorsunuz. Tabi birde üyelerinizde prim alıyorsun. Dikkat ! LR’ye üye olduktan sonra doldurmanız gereken bir kota yok! İşe devam zorunluluğunuz yok! Yalnızca kendi ihtiyaçlarınızı indirimli alabilmek içinde üye olabilirsiniz !

Evet! İlk seviye 2000‘dir. Daha öncede söylediğim gibi 2000 seviyesinde Seiko saatiniz olur. Tabi bu saat sizi işe devam etmek için motive eder. Altınızdaki üyelerinizi de çalışmaya teşvik etmiş oluyorsunuz.

image LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

image-3-1 LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

Junior Manager Nasıl Olunur?

2. Seviye Junior Manager‘dir. 4000 grup PW ve 3 primli kola ihtiyacınız var.  2000 seviyesinden sonra üye yapmaya devam etmelisiniz. Eğer 4000 PW  üst üste 3 ay yaparsanız Samsung tablet kazanırsınız. Hem bu seviyede iş ortaklarınız çoğalmış olacaktır. Onlarla olan irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü size bu seviyelerde primli kollarınız olması gerekecek. Alttaki örnekte olduğu gibi.

image-1-1 LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

 

Manager Nasıl Olunur?

3. Seviye Manager‘dir 8000 PW ve dört primli kola ihtiyacınız var. 8000 grup PW yi üç ay üst üstte yaparsanız Samsung telefon hediyeniz gelir. Ayrıca primli kollarınızdan alacağınız primleride unutmayın ! Hediyelerin yanı sıra para da kazanacaksınız. Aşağıdaki örnek grafiği inceleyebilirsiniz.

image-5-1 LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

Junior Takım Lideri Nasıl Olunur?

4. Seviye’de Junior Takım Lideri olursunuz. Takım Lideri olabilmek için 12000 grup PW ve 6 primli kola ihtiyacınız vardır. Üç ay üst üste 12000 PW yaparsınız Opel Corsa kullanmaya hak kazanırsınız. Bu seviyeden sonra artık rahatsınız diyebiliriz. Çünkü üyeleriniz üye yapmış olur. Hatta gaziantep escort onların üyeleri de üye yapar. Artık iş ortaklarınız yükselmeye başlar. Sizde hızlı bir şekilde yükselişe geçersiniz.

image-6-1 LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

Takım Lideri Nasıl Olunur?

Takım Lideri olabilmeniz için 16000 grup PW’niz ve 8 primli kolunuz olmalıdır. 100pw ‘de kendinize kişisel puan girmelisiniz. Ancak tabiki 12000’den sonra yükselişe geçmeniz kaçınılmaz olduğu için Takım Lideri olmanızda o kadar zor olmayacaktır.

image-8 LR'de Ünvan Nasıl Alınır?

Tabi ki sizin üyeleriniz ve puanlarınız arttıkça ünvanlarınız değişecek, hediyeleriniz büyüyecek, aldığınız aylık primleriniz de oldukça fazla artacaktır. Bir sonraki seviyeleri ilerleyen günlerde anlatacağım. Bu seviyeler sizin başlangıcınız için çok çok önemli. Ve unutmayın LR bir takım işidir. Ben ve takımım bu işi iyi yapıyoruz. Sizi de LR takımımıza bekliyoruz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

LR Üyelik Başvuru ve Bilgi Formu:

Ad Soyad:

Semt - Şehir :

Telefon Cep :

E-Posta Adresiniz:

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.