MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR’ye Neden Üye Olmalıyım?

LR’ye Neden Üye Olmalıyım?

slide2-freisteller-model-300x223 LR'ye Neden Üye Olmalıyım?  1- Kendiniz İçin LR;

LR‘ye üye olmanın bir çok avantajı vardır. LR‘nin içerisinde barındırdığı aloe veralı ürünlerinde insan sağlığına zarar veren maddeler yoktur. Aynı zamanda aloe veralı bu ürünler tedaviye yardımcı ürünler olarakta bilinir. Bir çok tedaviye ( sedef, egzama, vitiligo, yanık, boyun ve bel tutulması, cilt çukurları, doğum çatlakları gibi… ) önerebileceğimiz aloe veralı ürünleri mevcuttur. (LR’ye üye olmak ve ürünler ile ilgili daha çok bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurunuz. Size kısa sürede dönüş yapılır.) Tüm bunların yanı sıra anti age li ürünleri, Zeitgard 1-2 cihazları, micro silver serisi ve ünlü starların isimlerini verdiği parfümleri ile oldukça büyük bir yelpazesi mevcuttur. LR ürünleri Sağlık bakanlığının izni ile Türkiye’ye ithal edildiği gibi 28 ülkede de hizmet vermektedir. Ayrıca LR dermatest gibi dünyaca ünlü bir çok sağlık kuruluşlarından onaylıdır. Bir ürünü kullanırken o ürünün cildinize zarar vermeyeceğinin eminliği ile kullanmanız çok önemlidir. Her ürünün her cilde %100 iyi geleceği söylenmesi doğru değildir. Çünkü bu bir tedavi ve deneme sürecidir. Ancak bilirsiniz ki kullandığın ürün cildinize ve vücudunuza zarar vermeyecektir. LR kullanan üyelerimizin geri dönüşümleri oldukça mutluluk verici. İnsanların memnuniyeti beni bu işi yapmama daha çok teşvik ediyor. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı almak yada yakınlarınıza faydalı olmak içinde üye olabilirsiniz. İş demişken;

top-aloe-vera-products-300x127 LR'ye Neden Üye Olmalıyım?  2- Ek Gelir Elde Edebilirsiniz;

Öncelikli olarak satış yapacağınız ürünlerden ve firmadan emin olmanız gerekir. Şahsen ben LR‘ye üye olmadan ve bu işe başlamadan önce güzel bir araştırma yaptım. Şimdi işimi güvenle yapıyorum. Çünkü ürünlerden ve firmanın kalitesinden eminim. LR Avrupa’nın en büyük üretim tesisine sahiptir. Dünya kozmetik derneğine üye tek network firmasıdır. Ek gelir elde etmek için LR‘ye üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra LR‘nin tüm ürünlerinden %40 kar marjı elde edersiniz. Bu ürünlerin en güzel avantajı tedavi için önerebileceğiniz ürünlerin olmasıdır. Böylelikle daha çok insana hitap edebilir ve genişleyebilirsiniz. Ayrıca memnun kalan herkes tarafından devamlılığı olacaktır.

LR-2015-Odulleri-1-300x225 LR'ye Neden Üye Olmalıyım?  3- Prim Elde Edebilir, Ünvan Sahibi Olabilirsiniz;

LR sistemi çok adaletli ve etiktir. Üye olduktan sonra hiçbir şekilde doldurmanız gereken bir kota yoktur. Siz ne kadar üye yapar, çalışırsanız o kadar karşılığını alırsınız. Kimse sizi ürün satmanız ve üye yapmanız için zorlayamaz. Ayrıca her ürünün bir puan değeri vardır. 2000 PW de Seiko saat, 4000 PW de tablet, 8000 PW de Samsung telefon, 12000 PW’de ise LR sizin için Opel Corsa araba tahsis eder. Vergisi, sigortası gibi masrafları şirkete aittir. (LR dünyanın en eçok araba kiralayan şirketleri arasındadır) Siz yükseldikçe arabanın modeli de değişir. Porsch e kadar yükselebilirsiniz. Ayrıca primlerinizde her ay n3isgjsi3t0-1-300x200 LR'ye Neden Üye Olmalıyım?  banka hesabınıza düzenli olarak yatar.

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

LR Üyelik Başvuru ve Bilgi Formu:

Ad Soyad:

Semt - Şehir :

Telefon Cep :

E-Posta Adresiniz:

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.