Magazin Haberleri

indir-914-300x137 Magazin Haberleri  Murat İçin Tanık Olmam

Ünlü isimler, uyuşturucu davasında hakim karşısına çıktı. Duruşmada Özge Özpiriççi, eski nişanlısı Engin Altan Düzyatan için tanıklık yaptı. Burçin Terzioğlu ise eski eşi Murat Yıldırım’la ilgili ifade vermek istemediğini söyledi.

Oğlumdan Uzak Dur

İngiltere tahtının varisi Prens William ile Düşes Kate, oğulları Prens George’u takip eden paparazziye uyarı mektubu gönderdiler. Mektup Niraj Tanna adlı paparazzinin Georgeu parkta görüntülenmesinden sonra geldi.

Motoruyla Kaza Yaptı

Oyuncu Tamer Karadağlı, Bursa’nın İznik ilçesinde motorsikletiyle kaza yaptı. İki eli de bileklerinden kırılan Karadağlı, helikopter ambulansla İstanbul’a kaldırıldı.

Yargıtay “400 Bin Yeter” Dedi

Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, Yurdal Sert ve Ivana Sert’in boşanma davasında mahkemenin verdiği tazminat kararı onadı. Eski eşinden 7 milyon lira talep eden Ivana Sert, 400 bin lira alacak.

Özge’yi Kahreden Kaza

Öyuncu Özge Borak’ın balet kardeşi Selim Borak, oturduğu evin apartman boşluğuna düşerek ağır yaralandı. Özge Borak, “Durumu çok ciddiydi ama iyiye gidiyor. Yoğun bakımdan çıktı, bilinci açık, normal odaya alındı” dedi.

Taze Aşk

Gülben Ergen’in evliliği konuşulurken, eski eşi Mustafa Erdoğan, Cihangir’de bir kafede oyuncu Duygu Çetinkaya ile görüntülendi.

Erhan da Duyarlı bir Baba

Erhan Çelik’le evlenen Gülben Ergen, eski eşi Mustfa Erdoğan’ın “Çocuklarımın başka biriyle aynı evde yaşamasını kabul edemem” sözlerine yanıt verdi. Ergen, “Mustafa her babanın haklı kaygılarını taşıyor olabilir ama haklı değil ve unutmayalım ki Erhan da duyarlı bir baba” diye konuştu.

Hedef 65 Kilo

Geçtiğimiz ağustos ayında operasyonla midesini küçülttüren Işın Karaca, hızla “eridi”. Fazla kilolarından kurtulmak için geçirdiği ameliyatın ardından rejime başlayan ve spora ağırlık veren ünlü şarkıcı, kısa süre içinde 100 kilodan 75’e düştü. Karaca’nın hedefi, 65 kiloya inmek.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.