MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Makyaj Tüyoları

Hafif-Ve-Dogal-Makyajin-Sirri-300x298 Makyaj Tüyoları  Makyaj Tüyoları

Önceden makyaj denilince akla ilk gelen göz ve dudak makyajıydı. Ancak bu durum yıllar içinde gelişen makyaj malzemeleri sayesinde değişkenlik gösterdi. Cildi pürüzsüz göstermek, yüz şeklini değiştirmek, cildi güneş ışınlarından korumak ve parlak göstermek mümkün.

Makyaj yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, cilt tipini tanımak. Kuru, yağlı ve normal ciltler için uygun makyaj bazları kullanmak önemli. Herhangi bir kapatıcı, fondöten yada BB kremleri alırken, cilt tipinize uygun olanı kullanmanız şart. Daha sonra kullandığınız ürünün yapısına uygun sürme tekniklerini öğrenmelisiniz. Bunu elinizle yada fırça yardımı ile deneyerek öğrenebilirsiniz. Ardından fondöteninizi abartmadan ince bir tabaka olarak sürmelisiniz. Ten renginize uyumlu renk seçimleri yapmalısınız. Teniniz renginden 3-4 ton koyu süreceğiniz ürünler sizi hem yapay gösterir, hemde boynunuz ile yüzünüz arasındaki renk farklı komik bir görünüm kazandırır.

Kapatıcılarınızı çok yoğun olmayacak şekilde, yalnızca kapatmak istediğiniz kusurlar üzerinde teninizin renginden 1 ton koyusunu kullanarak kullanmalısınız. Açıklanan şekilde kullanılan makyaj size doğal ve pürüssüz bir güzellik kazandıracaktır. Önemli olan doğal görünümlü güzelliktir…

Göz altı torbalarınızı tamamen kapatmak ne yazık ki çok kolay değil. Üzülerek yazıyorum ki; etkisi kuvvetli kapatıcı ürünlerin fiyatları biraz pahalı. Ancak doğal yollar ile şişliklerinizi azalmak için sabah kalkar kalkmaz yüzünüze buz gezdirin. Bunu her sabah yapmanız cildinizi sıkılaştıracak ve göz altı şişliklerinizi hafifletecektir. Bu konu ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise yüzüne ve vücudunuza süreceğiniz krem, buz, peeling gibi ürünleri aşağıdan yukarı doğru uygulamalısınız. Bu teknik sarkmaları, engelleyecek sizi daha genç gösterecektir. Ayrıca kullanacağınız her hangi bir kapatıcının rengine dikkat ediniz. Bu cildinizin renginden ne çok koyu olmalı nede açık. Memnun kalacağınızı düşündüğüm bir ürün tavsiye etmem gerekirse; yoğun kapatıcılığa sahip ve içerisinde cildinize zarar verecek hiçbir madde bulunmayan LR Colours serisinin fondötenleridir. Ayrıca kirpiklerinizin daha uzun, belirgin ve yoğun görünmesi için de LR Lash Booster‘ı öneririm. Memnun kalacağınızdan eminim.

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.