MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR MİCROSİLVER PLUS Serisi

LR MİCROSİLVER PLUS El, Ayak, Kepek Şampuanı ve Deo Roll on Ürünleri

lr_microsilver_urunleri LR MİCROSİLVER PLUS Serisi

LR MİCROSİLVER PLUS özellikle cildin yıpranmış bölgeleri için geliştirilmiş özel bir bakım serisidir. Gümüş gri rengi kalitesinin belirgin bir işaretidir. Detaylı bilgi için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bize size geri dönüş yaparız.

 

indir-44-3 LR MİCROSİLVER PLUS Serisi  LR MİCROSİLVER PLUS Ayak Kremi 

Ayaklarınıza ultra bakım sağlar. Antibakteriyel, düzenleyici ve güçlendiricidir. Ayaklarınızda oluşabilecek mantarı engeller. Terlemeye bağlı olarak oluşan ter kokusunu giderir. Ayaklarınızın bakımını sağlar. Topuklarınızda oluşan çatlakları düzenler ve nasırlaşmayı önler. Ter kokusuna bağlı olan bakteriyellerin azalmasını sağlar. Tazelik hissi sağlar. Gün içinde temiz ayaklarınıza ihtiyaç duyulduğu sürece kullanılabilir. Ayak ve bacaklarınızdaki yorgunluk hissi için Algetics serisinden serinletici etki sağlayan ayak ve bacak jelini deneyin.

 

microsilver-plus-1.mains_ LR MİCROSİLVER PLUS Serisi  LR MİCROSİLVER PLUS El Kremi ve Jeli

LR Microsilver plus görünmez antibakteriyel bir tabaka oluşturur. Cildiniz gerek duyduğu nem tedariğini sağlar. Hızlı emilim gösterdiği için ellerinizi yağlandırmaz. Kuru ve çatlamış eller için uygundur. Ellerinize nazik bir yumuşaklık sağlar. Anti bakteriyel etkisi ile okula giden küçük çocuklarınıza kullanabilirsiniz. Sık klavye kullanan ve sık sık grip nezle olan kişilerde de microsilver plus etkili sonuç sağlar. El terlemesini önler.

 

 

sac-egzama LR MİCROSİLVER PLUS Serisi  LR MİCROSİLVER PLUS Kepek Şampuanı

LR Microsilver Plus Kepek Şampuanı baş derisini besler. Yumuşak temizleme sağlar. Kepeklerle savaşarak, kepek oluşumunu ve saç derisindeki pullanmaları önleyici etkisi vardır. Saç derisini rahatlatan Microsilver Plus Kepek Şampuanı kuruyan ve kaşıntı yapan saç derileri içinde etkilidir. İçeriğinde bulunan OKTOPIROX sayesinde baş derisinin görünümünü düzenler. Dexpanthol tahriş ve yara olan kafa derisini rahatlatır. Octopirox kepeğe karşı etken maddedir. Günlük kullanım için uygundur. Microsilver Plus Kepek Şampuanını kullandıktan sonra saç derinize EMERGENCY (acil durum) Spreyi sıkarsabilirsiniz. Bu Sprey saç dökülmenizi engellemede yardımcı olacaktır.

 

 

1172704_588976991282364_1012240155_n LR MİCROSİLVER PLUS Serisi  LR MİCROSİLVER PLUS Deo ROLL ON

LR Microsilver plus deo roll on, Anti-Mikrobiyel etkisi ile terlemenizden kaynaklanan kötü koku oluşumunu engeller. İçerisinde alkol ve alüminyum tuzları bulunmamaktadır. Koltuk altınızda koku oluşturan bakterilerin gelişmesini engeller. Ter kokusuna karşı 24 saat etkilidir. Pudra fazla bulunan teri emer, tahrişi engeller. Ancak dikkat edilmesi gerekilen bir nokta; içerisinde saf gümüş bulundurduğu için beyaz giysilerinizde gri leke bırakabilir. 

 

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.