Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?

images-1610 Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?  Başrollerini Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay ve Mine Tugay rol aldığı, izlenme rekorları kıran Medcezir dizisinde ayrılık mı var? Dedikodulara göre Mine Tugay diziden ayrılacak mış.

Medcezirin final bölümünde aslında ilginç olaylar yaşandı. Dizi bittiğinde ailece şoktaydık. Ender eşine ihanet etmişti? Aslında tam olarak ne yaşandığı belli olmasa da, seyirciye geçen Enderin ihanetiydi. Dizideki bu şaşırtıcı olay acaba mı, dedirtiyor. Bu kadar mükemmel bir aile, herkese örnek olacak bir aile ve birbirine delice aşık çift vardı. Enderin böyle bir şey yapmasına inanamamıştık. Dizi bittikten hemen sonra benim yaptığım yorum şöyle idi.” Ya Ender diziden ayrılacak, ya da Selim diziden ayrılacak” olmuştu. Bu ailede ayrılık var sanırım. Ender diziden ayrılırsa, izleyecilerin üzüleceğinden eminin. Rolünün hakkını veriyordu.

indir-236 Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?  images-1510 Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?  images-1710 Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?  med Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?  indir-332 Mİne Tugay Medcezir Dizisinden Ayrılacak mı?

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.