MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

lr-nova-pure-styling-kompany-1 LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

LR Health & Beauty son zamanların en büyük trendleri haline geldi. Aloe Vera ürünleri, Anti Age ürünleri yanı sıra profesyonel saç şekillendirme serisinde de çığır açtı. Bu ürünleri her saç tarzı için uygundur. Seçilmiş etken maddeler sayesinde yıpratmadan saçınızı besleyerek bakım sağlar. Kolay ve hızlı uygulaması sayesinde her kadının tercih etmek isteyeceği ürünlerdir. Hepsi Dermatest onaylıdır.

saç2 LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

 

Styling Fibre Cream

Styling Fibre Cream ister kuru ister nemli saça uygulanabilir. Saçlarınıza şekil vermek için kullanabileceğiniz bu ürün ayrıca esnek bir duruş sağlar. Saçı forma sokmak ve bölüm bölüm ayırmak için uygundur.

(Tutuş seviyesi 3)

 

 

heat-protection LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

 

Styling Heat Protection Spray 

Fön maşa gibi kullandığınız cihazlardan dolayı saçlarınız oldukça fazla ısıya maruz kalır. Bu da saçlarınızın yıpranmasını ve kırılmasını oldukça fazla hızlandırır. Bu sebepten Styling Heat Protrction Sprayi ıslak saça kurutlmadan fön makinası, düzleştirici ve maşa kullanmadan önce uygulamalısınız. (Tutuş seviyesi 1)

 

 

 

 

finishing LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

Styling Finishing Spray

Saç şeklinin uzun süre kalıcılığını sağlar. Güçlü duruş sağlayan Styling Finishing Spray yoğun bir şekilde parlaklık sağlar. Saçta yapışkanlık hissi bırakmaz. 20-30 cm uzaktan saçınıza püskürtün, gerektiğinde saça şekil verin. (Tutuş seviyesi 4)

 

 

 

mousse LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

 

Nova Pure Styling Mousse

Saçı kurutmadan uzun süreli şekillendirme ve mükemmel hacim sağlamak üzere kullanılır. Kremsi besleyici köpük. Şişeyi çalkalayıp nemli saça masaj hareketleri ile uygulayınız. (Tutuş seviyesi 4)

 

 

 

 

saç-düzleştirici LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

 

Nova Pure Saç Düzleştirici Krem

Saçları düzleştirir. Yoğun parlaklık sağlar. Saçı yumuşatır, kurutmaz. Öncelikle az miktarda elinize alın saçlarınıza yedirin, ancak durulamayın. Ardından her zamanki gibi fön makinasını ve düzleştiriciyi uygulayın. (Tutuş seviyesi 1)

 

 

 

 

saç-parlaklık LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

Nova Pure Parlaklık Veren Saç Spreyi

Ekstra güçlü duruş ve parıltılı parlaklık sağlar. Saça ağırlık yapmaz ve kolay taranabilir, yapışmaz. Saça şekil verdikten sonra püskürtmeniz önerilir. Ultra sert tutuculuk sağlar. (Tutuş seviyesi 5)

 

 

 

jöle LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

Nova Pure Saç jölesi

Ekstra güçlü duruş sağlar ! Probitamin B5 ile besler. Islak veya tercihen kuru saça uygulayın ve şekil verin.

 

 

 

 

 

saç-restyl LR Nova Pure Profesyonel Saç Şekillendirme Serisi

 

Nova Pure Restyler

Her istendiğinde (seyahatte, spordan sonra) saç şeklini tazeler. Saça yeniden esnek bir tutuculuk sağlar. İçeriğinde probitamin P5 ile saça bakım sağlar. Tazeleyicidir. ( Tutucu seviyesi 3)

 

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.