MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Oje Seçimi Yaparken Dikkat!

oje Oje Seçimi Yaparken Dikkat!  Sağlığa Zararsız Oje Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kadın var oldukça güzel ve bakımlı görünme isteği hep var olmuştur. Ojenin sadece günümüz zamanı kullanılan bir güzellik ürünü olmadığını biliyor muydunuz?

Ojenin tarihi taa Mısırlılara dayanmakta aslında ilk önceleri Mısırlılar tırnak rengini toplumsal sınıfları birbirinden ayırmak amacıyla kullanmış. Kral Akhenaton’un eşi Nefertiti’nin el ve ayak tırnaklarını yakut rengine, Kleopatra’nın ise vişne rengine boyarmış yani üst sınıflar koyu ve parlak renkleri kullanırken alt sınıfları temsil eden kadınların yalnızca donuk açık renkleri kullanılmasına izin verilmiş.

Günümüzde çok şükür ki bir güzellik malzemesi olarak özgürce herkes istediğini kullanabiliyor. Ojeyi seçerken sadece moda renklerini düşünmemeli, çabuk kuruyor mu tek kat sürülmesi nası? Gibi soruların yanı sıra içeriğine de dikkat edilmesi gerekiyor. Neden mi?

Yediğimiz içtiğimiz gibi artık kullandığımız her şeyin içeriği çok önemlidir. Vücudumuzda değen her şeye dikkat etmeliyiz. Çünkü; vücudumuz kullandığımız ürünleri deri yoluyla nüfuz eder. Zararlı kimyasallar organlarda birikir ve zamanla istemediğimiz hastalıklara yol açar.

Ojenin kalıcılığını artırılması için malesef bazı zararlı kimyasallar kullanılıyor. Oje seçerken LR ‘ı mutlaka denemelisiniz.

 LR Colours Oje  5Free dir. Peki nedir bu 5Free ?

Bu ibare var ise oje aşağıdaki zararlı maddelerden muaftır. 5Free aşağıdaki isimleri yazılı olan kimyasal maddelerdir.

Toluene
DBT
Camphor
Formaldehyde Resin
Formaldehyde

Bu maddeler sürüldüğü andan itibaren 15sn içinde vücut tarafından emiliyor. Hormon dengesini ve sinir sisteminde tahripat yapabiliyor.

LR Colours Oje  tek katta opaklık sağlar, kalıcıdır, çabuk kurur ve siz bu özelliklere hayran kalırsınız. Ayrıca yenilikçi fırça düzenli uygulama sağlar. Kalıcı parlak oje yalpazesi 14 dolgun renkte açıktan doğala, güçlüden ışıldayana ve koyudan ve zarife kadar uzanır.

Kullanırken şu detaylara dikkat edilmelidir.

 Tüm tırnaklarınızı aynı boyutta törpüleyin ve bir pamuk pede biraz oje çıkarıcı ekleyerek her tırnağa sürün. Ojeyi sürmeden önce fırçaya çok fazla oje alınmadığına dikkat edin. Ojeyi düzenli bir biçimde tırnak kökünden tırnak ucuna doğru sürün. Bunun için tırnak ortasından başlayın ve sağ ve sol olmak üzere iki fırça darbesiyle bitirin. Yoğun renk sonucuna ulaşmak için tırnakları yaklaşık 1 dakika kurutun ve sonra tekrar oje uygulayın. Sonra tamamen ojenin sertleşmesini bekleyin.

Lr oje çıkarıcı benim vazgeçilmezlerimden mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.