MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Oldukça Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri…

indir-21-1 Oldukça Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri...  Dişlerinizin yeterince beyaz olmamasından şikayetçiyseniz ve parlak görünmesini istiyorsanız sizlere dişlerinizi beyazlatacak evde yapabileceğiniz formüller;

İçerisinde ağartıcı özelliği olan malik asit bulunan elma üzüm ve çilek gibi meyveler doğal beyazlatma teknikleri içerisinde kullanılmaktadır. Bu meyvelerden sık yemek ya da örneğin çileği ezerek dişlerin üzerine sürüp günde 4-5 dakika beklemek faydalı olacaktır. Doğal diş beyazlatıcı meyvelere bir diğer örnekte muz kabuğudur. Olgun bir muzun kabuğunun iç kısmını dişlerinize sürüp 2-3 dakika bekleyin ve dişlerinizi normal diş macunu ile fırçalayın. Bunu her gün iki hafta boyunca yaparsanız diş renginizin açıldığını göreceksiniz.

Aloe Vera jeli 1 kaşık

Karbonat yarım çay kaşığı

Tuz yarım çay kaşığı

Nane yağı bir kaç damla

Limon 2-3 damla

Aloe vera, karbonat,tuz, nane yağını karıştırın ve limon suyunu ekleyin. Bu karışımı bir kavanoza koyun ve haftada 1-2 kez kullanın. Karışımı 10 gün kullanabilirsiniz. Önce diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın, sonra bu karışım ile fırçalayıp 5 dakika bekletip çalkalayın.

 

indir-22-1 Oldukça Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri...  Folyo İle Diş Beyazlatma

Alüminyum folyo

kabartma tozu

diş macunu ve tuz

Kabartma tozu, diş macunu ve tuzu karıştırıp dişlerinize sürün ve ardından bir folyo sarın.En fazla 1 saat bekletin.

 

images-20-3 Oldukça Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri...  Çilek ve Karbonat

Çilek, kanamayı durdurucu bir etkisi olduğu ve yüzeydeki zorlanmaları ortadan kaldıran ve plak oluşumunu engelleyen malik asit(beyaz, kristal yapılı, katı organik asit)içerir. Karbonattaki sodyum bikarbonat köpürmeyi sağlayarak diş yüzeyindeki lekeleri çıkarır.

 

 

images-21-2 Oldukça Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri...  Zeytin Suyu

Bir kabın içerisine tuzlu su ve zeytin koyun bir müddet bekletin. Daha sonra bu su ile gargara yapın. diş eti kanamanız varsa durduracak ve diş etlerinizi güçlendirecektir.

Dişlerinizi beyazlatmak için limon suyu ile fırçalamayın.

Diş beyazlatma yöntemlerini çok sık uygulamayın. Diş minelerinize zarar verebilir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.