Polikarbon Levhaların Özellikleri

banner_image3-300x106 Polikarbon Levhaların Özellikleri  Saymakla bitmeyecek övmekle anlatılamayacak derecede çok özellikli olan Polikarbon levhalar, kullanılacak alana göre özelliklerini sergileyebilmektedirler. İlk olarak 4 milim kalınlığından başlayarak gerektiği takdirde daha da kalınlaşabilen ölçülerde üretimi gerçekleştirilen polikarbon levhalar normal camın 6/1 oranında ağırlığına sahiptir. Buda demek oluyor ki çok hafif ve çok kullanışlıdır. Plaka ölçüleri ise standartta 210×600 cm olarak yapılır.

banner_image3 Polikarbon Levhaların Özellikleri

Ana maddeler halinde sıralayabileceğimiz ve en belirgin verici ayrıcalıklarından bahsedecek olursak, Polikarbonat levhalar ışığı %90 oranında yansıtabilen en yüksek seviyelere ulaşmasını sağlayan bir üründür. Soğuk ve sıcak olarak bükülme ayrıcalıkları da ticari alanda bilinin bir ayrıntısıdır. Tercihlere göre tavsiye edilen Polikarbon Levhaların Özellikleri bunlarla da kalmayarak, müthiş derece ısı yalıtım görevini de üstlenebilirler. Söz konusu olan levhalar farklı iklim koşullarında bile -40 ila 120 derece sıcaklığa dayanıklı ürünlerdir.

2014_yapi1 Polikarbon Levhaların Özellikleri

Levhaların günümüzdeki sağlamış olduğu özellik kolaylıkları arasında bir de işlenebilme, depolama, montaj ve kullanım kolaylığı da bulunmaktadır. Bu ürünler için destek alabileceğiniz üretim ve montajını yaptırabileceğiniz Zetyapi sayesinde memnuniyet odaklı çalışmanın ayrıcalıklarından faydalanabilme imkânına da sahip olabilirsiniz. İstanbul ve çevresinde çok güçlü referansları bulunmakta ve yapmış olduğu sanat eserleri ile ilgi odağı olmayı başaran bir firma olmaktadır. Her zaman kaliteli ve uzman işçiliği ile sizlere faydalı hizmet verebilmenin mutluluğu içerisinde çalışmalarına devam ederek, sizleri memnun etme çabasını sarf etmekten kendini alı koyamamaktadır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.