MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Prof. Dr. Erkan Topuz’dan Önemli Bilgiler

images-48-1 Prof. Dr. Erkan Topuz'dan Önemli Bilgiler  Sakatat 15 günde bir tüketilmeli. Bütün sakatatlar paça da dahil, Ürik Asit iktifa eder ve Kreatinin yükselterek böbrek fonksiyonlarınızı bozabilir. Canınız çektiğinde 15 günde bir yiyebilirsiniz .
Haftada 400 gr et yiyebilirsiniz ama küçük baş hayvanları tercih edin.
Uykuluk çok önemlidir. Bu Beze bütün bitki haplarının içinde vardır. Haftada iki kere yemelisiniz. Kansere karşı koruyucu dur. Izgara yaparak haftada 2 kez tüketebilirsiniz.
Zerdeçalın faydaları anlatmakla bitmez. Kanserden korunmak için;
Hakiki zeytinyağı, karabiber, kırmızı pul biber, kekik, üç tatlı kaşıgı zerdeçal üzerine de limonu sıkarak tüketmelisiniz.
Dünyada 80.000’den fazla kanserojen madde bulunmaktadır. Mesela duvardan duvara halılar kanserojen’dir. Bunun yerine taş ya da ağaç kullanın. Üzerine yün halı, kilim kullanın.
Almanya’da çok Ünlü iki marka diş macunu yasaklandı, kanserojen madde olduğu için. Şimdi değiştirildi. Bitkisel diş macunu kullanın.
Hiçbir spreyi, parfümü teninize değil, kıyafetlerinizin üzerine sıkın.

Soğan Ve Sarımsak Sofranızın Baş Tacı Olsun;

Yüksek tansiyon ve kalp hastalığı tehlikesini azaltırlar. Soğan mide kanserine yakalanma riskini, sarımsak da bağırsak kanserine yakalanma riskini azaltıyor. Vücudu erken yaşlanmaya kaşı koruyor. Antibiyotik ve nefes darlığını gideren bileşimler içeren sarımsak bağışıklık sistemini de kuvvetlendirir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.