MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Selülit Ve Pürüzsüz Bir Ten İçin Yosunun Gücü!

images-70-1 Selülit Ve Pürüzsüz Bir Ten İçin Yosunun Gücü!  Yazın gelmesiyle birlikte vücut bakımlarına başladık bile.  Selülit ve pürüzsüz görüntüden kurtulmak için geç kalmış sayılmayız. LR Algetic selülit seti ile bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Algetics Thalasso ürünleri içeriğinde kahverengi, yeşil ve kırmızı yosun bulundurmaktadır. Bu değerli kombinasyon sayesinde cilt gözle görülür bir şekilde parlar, pürüzsüzleşir ve selülit görünümü azalır.

Pürüzsüz yumuşak bir Cilt İçin Algetic Duş Peelingi; Güzellik bakımınızın ilk adımında tazeleyici bir masaj ile Laminaria ve istiridye kabukları içeriği peeling eldiveni ile uygulandığında cildinizi ölü hücrelerden arındırır ve diğer Algetic ürünlerinin kullanımı için hazırlar. Cildi nazikçe ölü derilerden arındırmak için taze kokan duş peelingi.

Kullanımı; Peelingi haftda 2-3 kez tüm vücuda uygulayabilirsiniz. Özellikle de dirsek. diz, topuk ve nasırlaşmış bölgelere hafif baskı yaparak, yuvarlak hareketlerle masaj yapın ve durulayın.

 

Sıkı Bir Vücut İçin Algetic Vücut Kontur Jeli; Laminaria ve Palmaria aglleri  içeren bir vücut bakım ürünüdür. Vücut kremi cildin pürüzsüz ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Pürüzlü cilt görünümünü düzeltir.

Yosunlu peeling kullanıldıktan sonra, ikinci adımda kontür jelini uygulamalısınız. Kontür jeli cilt hücrelerinizin sıkılaşmasını sağlar ve serinletici etkisi ile sizi rahatlatır.

Kullanımı; Günde bir kez nazikçe uygulayın. Cilde hafifce (özellikle de sorunlu bölgelere) masaj yaparak yedirin.

 

Algetic Selülit Kremi; Laminaria ve Chlorella aglleri içeren bir vücut kremidir.Cildin daha pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlar.

Sabahları ve akşamları algetic selülit kremini kullanabilirsiniz. Cildi nemlendirir ve cilt yapısını gözle görülür bir şekilde yapılandırır. Vücudunuz daha sıkı ve görünümü daha düzgün olacaktır.

LR 30 yıllık bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek sağlık bakanlığının izni ile ülkemize ithal edilmektedir. Ürünlerde sağlığa zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Üye olarak ürünleri indirimleri alabilirsiniz. Ayrıca %40 kar marjıda elde edebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

LR Başvuru ve Bilgi Formu: Tel o5379700840

 

 

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.