19th Ave New York, NY 95822, USA

LR Selülit Ürünleri

indir (70)Algetics Thalasso serisi kişisel bakım programınız için denizin en iyi etken maddelerini bir araya getirmiştir. İçeriğindeki yüksek etkili yosun bileşimi ile bu seri ihtiyacınız olan zengin ve hoş bir bakım sunarak vücut hatlarınızı olumlu yönde vurgulamaktadır.

Deniz yosunları cilt ve vücut için ideal bir güzellik iksiridir. LR’nin ALGETICS serisi için beş farklı yosundan oluşan ve protein, vitamin ve mineral açısından zengin bir yosun kokteyli geliştirmiş ve bu yosunların ekstrelerini sıkılaştırmaya destek olması için dört ayrı üründe kullanmıştır. Yosun duş peelingin de ayrıca öğütülmüş Haptophyta da vardır.

Laminaria (esmer yosunlar); İyot kaynağıdır. Yağ atılımını düzenler. Vücutta oluşturduğu film tabakası sayesinde koruyucu ve nemlendirici özellikleri vardır.

LR ALGETICS YOSUNLU DUŞ PEELİNGİ

Laminaira ve Haptophyta içerir. Peeling cildinizi ölü hücrelerden arındıracak ve pürüzlü olan cildinizi yumuşatır ve görünümünü düzgünleştirir.

LR Yosunlu duş peelingini kollarınıza, dirseklerinize, bacak ve basenlere, karın bölgenize, nasırlanmış bölgelere hafif bastırarak masaj yaparak uygulayın. Daha sonra duş alın.

LR ALGETICS VÜCUT KONTÜR JELİ

Her gün kullanabilirsiniz. İçeriğindeki özel Laminaria ekstresi sorunlu bölgelerdeki yağların yakılmasına yardımcı olur. Cildin gergin ve sıkı olmasını sağlar. Ayrıca cildinize ferahlık verir.

LR ALGETICS VÜCUT KREMİ

Duştan sonra vücut kemini dairesel hareketlerle yukarıdan aşağıya doğru bütün vücudunuza masaj yaparak kullanılır. İçerik olarak çok zengin olan algetıcs vücut kremi özellikle de kuru ciltleri nemlendirir ve sıkılaşmasında destek olmaktadır. Carnitin ve kafein sıkılaşma etkisini güçlendirerek cildinizin daha düzgün bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Vücut Kremi Ekim 2013’te DErmatest GmbH tarafından 4 haftalık süreyle yaşları 30 ile 55 olan 20 kadın üzerinde test edilmiştir.

%60′ cildin gerginleştiğini söylemiştir.

%85’i arkadaşlarına tavsiye edebileceğini söylemektedir.

%40’ı selülit görünümünün azaldığını söylemektedir.

%40’ı cilt üzerindeki çukurların azaldığını söylemektedir.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Leave a comment