MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi ”Hayatımın Aşkı” Yakında Başlıyor !

serkan-cayog-011502NK Serkan Çayoğlu'nun Yeni Dizisi ''Hayatımın Aşkı'' Yakında Başlıyor !  Serkan Çayoğlu’nun Yeni Dizisi ”Hayatımın Aşkı” Yakında Başlıyor !

”Kiraz Mevsimi” dizisinde Ayaz karakteri ile ün sahibi olan Serkan Çayoğlu’ndan sevenlerine güzel haber geliyor. Serkan Çayoğlu ”Hayatımın Aşkı” dizisinde Demir karakteri ile yeniden ekranlara geliyor. Serkan Çayoğlu Demir karakteri ile hayran kitlelerini epey çoğaltacak gibi görünür. Ajans 237’nin sahibi olan Demir, 30 yaşında, yakışıklı, karizmatik, zengin, kendine oldukça güvenen başarılı bir iş adamıdır. Ancak yakışıklı Demir, evde kalmış ve artık evlenmek için can atan bir genç kızın hayallerini süslemektedir. Bu genç kızımızı canlandıran oyuncu ise Hande Doğandemir. Kendisi Gökçe karakteri ile ”Hayatımın Aşkı” dizisinde rol alacak. Gökçe, 30’lu yaşlarında şirin bir kızdır. Demir’in sahibi olduğu 237 Reklam ajansında çalışmaktadır. Evlenme hayalleri kuran Gökçe’nin hedefi Demir’i tavlamak olacaktır ancak planlarda küçük değişiklik olabilir. Bu dizinin kadrosu oldukça geniş. Serkan Çayoğlu, Hande Doğandemir, Berk Hakman, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Yonca Evcimik, Zeynep Eronat gibi daha bir çok ünlü isim Hayatımın Aşkı” dizisi ile seyircisiyle çok yakında buluşuyor.

”Hayatımın Aşkı” dizisi romantik komedi tadında sizlerin çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir proje. Hayatının aşkını arayan bir genç kızımız ve Reklam ajansının sahibi Demir ikilisinin hikayesini izlemeye hazır mıyız?

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.