Spor Yapma !

Spor Yapma !
Sakın spor yapma. Sağlığının za56919 Spor Yapma !  ten bir değeri yok boşuna uğraşma.Yaşam kaliten yerlerde, fizik bedenin ,oksijen kapasiten ortada. Tansiyon, kolestrol almış başını gitmiş. Yakında
kayda değer çarpıntılarla beraber kalp damar hastalıkları da baş gösterir hale gelecek.
Akciğerlerin iflas edene kadar sakın spor yapma. Endişelen ve kuruntuyla yaşa. Stresten korunmana gerek yok çünkü şeker hastasısın ve prostat kanseri riskin var. Tabi birde sigarayı bırakmaman gerekiyor. Hayatında bu kadar dert varken onca tasayla yaşarken neden bırakasın. Sığınabildiğin, seni tek dinlediğini düşündüğün varlıktan neden uzaklaşasın. Eklem rahatsızlıkların olsa da, bağışıklık sistemin seni terk etse de ve her gün kabızsan sakın spor yapma. Zihinsel olarak uyanmaman gerekiyor. Bilinçaltının sana söylediklerini yapmalısın. Her gün ve her gün basit yaşa. Öyle ki sana bakanlar gıpta etmesin.
Bayan arkadaşlarım için söylüyorum; Kilon kimsenin umurunda değil. Ancak tip ‘a’ isen yani evli ve mutsuzsan
evet kilon kocanın umurunda. (Aksini söylese de. Arkadaşım tabi şu da var gerçek sevgi bunlara bakmaz.Fizik beden
önemli değildir.Gerçeği yaşıyorsan bunun kıymetini bilmelisin).
Harici olarak devam edelim ; O, seni böyle beğenmiyor. Bu yüzden yanından geçen ve sana benzemeyen her kadına bakıyor.
Acı gerçekleri duymaya hazır ol. Mutsuz olmanın çok sayıda sebepleri var ve bunlar sen yaşadığın müddetçe değişerek önüne gelecek. Biliyorum şuan kocanla seks yapmıyorsun. Neden? Basit sebeplerini sayayım mı ? Çünkü senin iki çocuğun var ve onlara bakıyorsun, kendine zaman ayıramıyorsun. Yani kendine bakamıyorsun.
Bakma. Bakma ve mutsuzluğunla yaşamaya alış. Kocan seni başka kadınlarla aldatır. Ruhun duymaz. Belki öğrenirsin ama ne yapacağın senin hayattaki kararlarına ve gelecekten beklentine bağlıdır.Şuana kadar nasıl biri olduysan  ancak o kadar tepki gösterebilirsin.
Hayatında sakın bir değişiklik yapma. Spor hiç yapma. Denge ve koordinasyonun zayıflayana kadar bekle. Bekle ki
adet kanamalarından doğan ağrılar genel ruhsal durumunu değiştirsin. Kasların iyice zayıflasın. Bir kat merdiven
çıkıp nefes nefese kalana kadar spor yapma. Özel hayatında kendine güven duygun gelişmesin. İyi bir fiziksel görünümü saymıyorum bile. Seksi görünmemin bir anlamı yok. Sen zaten mutsuzsun.Vücudunun dik durması kocan için bir değişim değil.
Vücudun enerjiyi hissetmesin ki yaptığın işten verim alma. Spor yapmak sıkıntılarından eğlence dünyandan kısaca hayattaki zevk ve kederlerden uzaklaşmana yardımcı olmaz . Sakın spor yapma.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.