Yağlı Ciltler Hangi Fondöten Kullanmalı?

yag.icermeyen.fon_. Yağlı Ciltler Hangi Fondöten Kullanmalı?

LR  Colours Yağ İçermeyen Fondöten

İsminden de anlaşılacağı gibi fondötenimiz yağ içermemekte. Akneli ve sivilceli ciltler için mükemmel bir ürün gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ödediğiniz paraya değer olduğu kullanınca daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Ürünün hangi özellikleri olduğuna bakalım bir de..

Yüksek kapatıcı özelliği ile ilk sürdüğünüz anda etkili olduğunu anlıyorsunuz yumuşak krem yapısıylada sürümü çok kolaydır.

Fondöten Longlasting yani ince pudra içeriğiyle uzun süre mat görünümünü koruyor. Ürünün diğer bir eşsiz yanı makyaj yaparken cildinize bir yandan da bakım yapmasını sağlayan NMF Komplex içermesidir. NMF Komplex  cildin nem dengesini koruyor ve diğer bir başka özellik ışık yansımalı pigmentler pürüzlerin görünümünü azaltıyor. Kırışıklık, akne, yıpranmış veya bir iz bulunan ciltlerin kurtarıcısıdır.

Yumuşak sürülmesi kolaylık sağlarken, yüzünüzde kalıp gibi kalmıyor, ağırlık yapmıyor ve kalıcılığını uzun süre koruyor.

LR Yağ içermeyen Fondöteni yağlı ciltler kullanabildiği gibi yağlı ile normal arası ciltler de kullanabilir.

Fazla açık renkli ten renginde Light Sand ve Light Caramel renklerini, orta cilt renginde Medium Caramel renklerini ve koyu cilt tonlarında ise Dark Sand ve Dark Caramel renklerini tercih edebilirsiniz.

Light Sand, Light Caramel,  Medium Caramel,  Dark Sand, Dark Caramel tonlarından oluşmaktadır.

Nasıl uygulanacağı hakkında bilgi vermek gerekirse öncelikle kullanmadan  önce yüzünüzü iyice temizleyin ve cilt tipine uygun bir kremi uygulayabilirseniz çok daha iyi verim alırsınız. Elinizin arkasına biraz fondöten alın ve  fırça ile yüzün içinden dışına doğru düzenli olarak dağıtın. Bu sırada çene kenarı veya saç diplerinde çizgilerin oluşmamasına dikkat edin.

Doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulaşmak için büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerine deneme yapabilirsiniz. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerine iki rengi birbiriyle karıştırın. Uygulama esnasında kesintisiz geçişlere dikkat edin.

LR’ ın bu ürününün özellikleri hoşunuza gitmiştir umarım yine hoşunuza gidecek bir ayrıntıyı da belirtmek istiyorum. Ağustos ayına özel  ikili alımda indirim mevcut hatta LR iş ortağı olarak bu fırsatı daha da büyük bir fırsata çevirebilirsiniz. Çünkü LR İş Ortakları ürünleri % 28 indirimli alma hakkına sahiptir. İş ortaklığı gözünüzü korkutmasın LR’ da aidat,kota, stok yoktur. Kaliteli ürünleri indirimli alma lüksünü yaşar ve yaşatırsınız. Çünkü bu LR ürünlerini kullananlar LR’ın ürünlerinden kolay kolay vazgeçemiyorlar.

 

 

 

 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.