Yağlı Ciltler Hangi Nemlendiriciyi Kullanmalı?

jel-krem Yağlı Ciltler Hangi Nemlendiriciyi Kullanmalı?  Yağlı ciltler hangi nemlendiriciyi kullanmalı? (ALOE VERA NEMLENDİRİCİ JEL KREM)

Yağlı ciltler nemlendirici kullanmayı sevmezler çünkü nemlendirici kullandıkları zaman bu seferde yüzlerinde siyah noktalar veya sivilceler oluşmaya başlar. O yüzden çoğu kimse nemlendirici kullanmak istemezler. Oysaki cilt tipimiz ne olursa olsun nemlendirici kullanmak zorundayız , çünkü her gün cildimizde  nem kaybı olur. Nem kaybı demek kırışıklık demek. Hem içeriden hem dışarıdan nem kaybının önüne geçmek için kırışıklıklar oluşmaya başlamadan önce harekete geçmek gerekir. Yağlı ciltlerde kuru ciltlere göre kırışıklık biraz daha geç oluşmaya başlar. Fakat yağlı ciltlerin de kırışıklık oluşumunu önlemek için nemlendirilmeye ihtiyacı vardır.
Cilt tipimizi ve nemlendirilmesi konusunda erken yaşta bilinçlenmeli. Cilt kendi halindeyken yani temiz ise canlı ve pürüzsüzdür. Sabah uyandığımızda aynada kendimizi beğeniriz  değil mi? Çünkü gece hücre yenilenmesi oluyor. Günün sonunda ise cildimiz mat, cansız bir görünüm alır.Nemlendirici kullanmayı sabah uyandığımızda nasıl yüzümüzü yıkamadan güne başlamıyor isek , nemlendirici kullanmayı da bu şekilde alışkanlık haline getirmemiz gereklidir.
İçeriden derken günlük su tüketimimize dikkat etmeliyiz. Ortalama 2,5 – 3 litre su tüketimi önemlidir. Peki dışarıdan nasıl nemlendirmeliyiz yağlı cildimiz var ise?
Yağlı ciltlerin dikkat etmesi gereken nokta kullandıkları nemlendiricinin su bazlı olması yani yağsız olmasıdır.
Lr Healty & Beuaty nin yağlı ciltler için ürettiği Aloe Vera Jel Krem yağlı ciltler için uygun bir üründür. Yağ içermeyen jel kıvamıyla oldukça hızlı bir şekilde ipeksi yumuşaklık yaratır. %50 mucizevi bitki aloe vera banberbas içerir ve organik zeytin özü içermesi sebebiyle cilde aydınlık ve taze , hafif bir etki oluşturur.Yoğun nem sağlayarak hafif ekstra bir his bırakır. Bu nemlendiricinin en beğenilen tarafı ağırlık hissi bırakmaması, hemen emiliyor ve hafif his bırakmasıdır.
Sabah ve akşamları makyajımızı temizledikten sonra ya da makyaj yapmıyor iseniz yine de cildinizi temizledikten sonra yüzünüze kullanabilirsiniz.
Bu ürün sadece bayanlar için değildir. Erkekler içinde kullanıma uygundur. Taze jel kıvamı erkek kullanıcılarında hoşuna gider.
LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

Benzer Gönderiler

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.