MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Yorgun Ciltler için POWER LİFT

2069a6_7c1a0d5a2cb044e68ff484be9939a2f4-mv2-300x300 Yorgun Ciltler için POWER LİFT  Yorgun Ciltler için LR POWER LİFT

İçeriğindeki 7 bitki özünden elde edilmiş hyalüron asidi ve alg özütü cildi yoğun şekilde nemlendirir. 3 kat etkili bir yulaf proteinidir. Çizgi ve kırışıklık oluşumunu azaltır. 24 yaşından itibaren kullanılabilir. Genelde kuru, yıpranmış ve cansız ciltler için önerilir. Cildin dayanıklılığını arttırır. Nem içeriği düzenlenir. Çifte etki ile cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Yaşlanma karşıtı olan Power Lift, enerji, esneklilik ve canlılık isteyen ciltler için önerilir. Hyalüron asidi cildi dongunlaştıran güçlendirici bir etken maddedir. Kolajen ve elastik liflerini destekler.

LR POWER LIFT enerjiye ihtiyacı olan ciltlere daha fazla canlılık verir. Erkek ciltleri içinde uygundur. Cildinize minik vuruşlar ile sürmeniz önerilir. Power Lıft Aloe Vera temizleme ürünlerinin tamamlayıcıdır.

Power Lıft nerede olursanız olum sizi canlandıracaktır. Uygulaması kolay, hafif yapısıyla erkekler ve kadınlar için uygundur. Uzun yaz akşamlarından sonra cildi rahatlatan en doğru yöntem…

LR 30 yıllık bir Alman firmasıdır. 3 yıldır Türkiye’de Network sistemi ile çalışmaktadır. Ürünler bir çok onaydan geçerek sağlık bakanlığının izni ile ülkemize ithal edilmektedir. Ürünlerde sağlığa zarar veren maddeler bulunmamaktadır. Üye olarak ürünleri indirimleri alabilirsiniz. Ayrıca %40 kar marjıda elde edebilirsiniz.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.