MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

LR ZEITGARD1 Temizleme Cihazı

slide2-freisteller-model-300x223 LR ZEITGARD1 Temizleme Cihazı

ZEITGARD1 Temizleme Cihazı İle Işıltılı Bir Cilt

ZEITGARD 1 Temizleme cihazı ile çok kısa sürede parlak ve temiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası ile yüz temizliğinde devrim yaratmıştır. Özel olarak geliştirilmiş fırçası ile makyajı ve diğer kalıntılara cildi zorlamadan manuel  temizlemeye kıyasla 10 kat daha etkili şekilde temizler ve cilt bakım ürünlerinin emilimi için en iyi şekilde hazırlar.

ZEITGARD 1 ( Temizleme Jeli Tüm Cilt Tipleri İçin)
Günde yalnızca 1 dakika süreyle cildi yormadan 10 kata kadar etkili temizleme sağlar.
Fırça liflerinde kullanılan antibakteriyel MikroSilver teknolojisi sayesinde benzersiz hijyen sağlar.
Her yaş için ve her cilt için uygundur. Hem normal hem de hassasiyetler için fırça çeşitleri vardır ve erkek cildi için de kullanıma uygundur.

Temizleyici cihaz detayları ile düşünülmüş bir sistemdir; Titreşen fırça lifleri cilt kirlerini derinlemesine temizler. Mükemmel uyum sağlayan temizleme ürünleri cilt kirlerini bir “Ağ” içine hapseder.

Performansın yeni boyutu eşsiz ZEITGARD 1 Hijyen Konsepti- akredite edilmiş bir Alman enstitüsü tarafından test edilmiştir.

ZEITGARD1 SONUÇLARI
Cildi daha parlak, daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Yoğun ve gözeneklerde derinlemesine temizlik sonucu cilt durumunda iyileşme

Masaj fonksiyonu sayesinde pürüzsüz bir cilt görünümü

Cildiniz dara diri ve ışıltılı bir görünüme kavuşur.

Zeitgardi-erkekler-kullanabilir-mi-300x300 LR ZEITGARD1 Temizleme Cihazı  ZEITGARD 1 Nasıl Kullanılır?

Cildinizi nemlendirin ve ZEITGARD 1 Cihazın fırçasını hafif ıslatın ve jelini fırça üzerine iki kez sıkkın. Cihazın üzerindeki açma düğmesine üç saniye boyunca basılı tutun. Uygulama 1 dakika sürer; bir yanak bölgesine 20 saniye diğer yanak bölgesine 20 saniye, alım bölgesine 20 saniye süre ile uygulayın. 60 saniye sonra cihaz otomatik olarak  kapatacaktır. Daha sonra yüzünüzü suyla yıkayın.
Akredite Alman Enstitüsü Dermatest GmbH tarafından tespit edilerek bilimsel bir çalışmadan geçirilmiştir.10 kata kadar etkili temizleme.
Gözeneklerin açılmış olmasıyla birlikte daha sonraki uygulamalara hazırlayacak ve cilt kremlerin emilimini daha rahat yapacaktır.
Zeitgard1 ile cildiniz ışıltılı ve daha daha diri bir görünüme kavuşacaktır.

Sivilceli ve akneli ciltlerde kullanılmaz. Önce Microsilver yüz yıkama seti ve Aloe Vera nemlendirici Jel kullanılır. Sivilceler ve akneler geçtikten ya da azaldıktan sonra, akne ve sivilcelerin üzerine gelmeyecek şekilde uygulanmalıdır.

Yağlı ciltlerdeki gözenekleri temizleyerek, siyah nokta oluşumunu engelleyecektir.

LR İş Ortağı başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere geri dönüş kısa süre içerisinde sağlanacak ve LR veya LR ürünleri ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. LR Üyelik düşünüyorsanız eğer aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.