MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

ZEITGARD1 Cihazını Kimler Kullanamaz!

748fc54a0e ZEITGARD1 Cihazını Kimler Kullanamaz!  ZEITGARD1 TEMİZLEME CiHAZINI KİMLER KULLANABİLİR?

17-18 yaşından itibaren düzenli olarak günlük makyaj yapan ve bu nedenle etkili cilt temizliği ihtiyacı olanlar kullanabilirler.

29 yaş üzeri kadın ve erkekler ilk cilt yaşlanmasının görünmeye başlamasından itibaren ve daha fazla etken madde ile cilt bakımının gerçekleşmesini sağlamak için kullanabilirler.

50 yaş üzeri kadın ve erkekler zamanın izlerini cildinde taşıyan kişiler için mimik kırışıklıkları, cilt lekeleri, solgun ve elastikiyetini kaybetmiş ciltler kullanabilirler.

İleriki yaşlarda da cilt sorunlarının çoğaldığı yaşlarda da cilt lekeleri, kırışıklıklar gibi oluştuktan sonra da çok rahat kullanılabilir. Kadın erkek demeden herkesin kullanabileceği bir cihaz tüm yaş grupları için kadın, erkek fark etmeden herkesin uygulayabileceği bir cihazdır.

Zeitgard1 cihazınızı sadece yüzümüz için değil boyun ve dekolte bölgemiz içinde kullanabiliriz. Fakat bunu yaparken şuna dikkat etmeliyiz… Farklı bir fırça başlığı kullanarak bunu yapabiliriz. Eğer dirseklerinizi ve sertleşmiş cildinizde yüzeyler varsa buralar içinde zeitgard 1 cihazınızı kullanabilirsiniz. zeitgard1 cihazını çok fazla su altında yıkamayı tercih etmeyiniz. Fırça başlığınızı yıkamanız yeterli olacaktır. Aynı diş fırçalarında olduğu gibi Ortalama olarak 3 ay sonra fırçanızı yenilemeniz daha doğru olacaktır. Eğer iki kişi kullanacaksınız da iki fırça başlığı kullanmanız daha doğru olacaktır.

 ZEITGARD1 TEMİZLEME CİHAZINI KİMLER KULLANAMAZ?
Problemli ciltler Bu cihazı nasıl kullanmaları gerekiyor bu makalemde bundan bahsedeceğim. Sedef,egzama, sivilce gibi ciddi bir cilt sorununuz varsa öncelikle Lütfen bir dermatoloğa danışmanız da fayda var. Sizin için bu cihazın uygun olup olmadığının kararını en doğru ve en güvenilir yanıtı verecek olan bir dermatolog bir cilt doktorudur. Peki! Benim önerim olarak dermatoloğunuza danıştıktan sonra şu şekildedir… 1. Hız kademesinde pembe hassas fırça başlığını ve yüz temizleme kremini kullanarak zeitgard1 yüz temizleme cihazını kullanabilirsiniz. Eğer bir durum söz konusuysa yoğun sivilce gibi bir sorun söz konusuysa, eğer iltihaplı sivilceleriniz varsa kesinlikle ve kesinlikle cihazı kullanmayınız. Sivilcelerinizin daha fazla yayılmasına neden olursunuz ve daha ciddi problemler yaşarsınız, ama yağlı bir cilde sahipseniz önlemek istiyorsanız buna karşı çözüm bulmak istiyorsanız mavi fırça başlığını kullanarak cilt temizliğinizi, yüz temizleme jeli ile gerçekleştirebilirsiniz. Zeitgard1 cihazınızı sadece yüzümüz için değil boyun ve dekolte bölgemiz içinde kullanabiliriz. Fakat bunu yaparken şuna dikkat etmeliyiz… Farklı bir fırça başlığı kullanarak bunu yapabiliriz. Eğer dirseklerinizi ve sertleşmiş cildinizde yüzeyler varsa buralar içinde zeitgard 1 cihazınızı kullanabilirsiniz. zeitgard1 cihazını çok fazla su altında yıkamayı tercih etmeyiniz. Fırça başlığınızı yıkamanız yeterli olacaktır. Aynı diş fırçalarında olduğu gibi Ortalama olarak 3 ay sonra fırçanızı yenilemeniz daha doğru olacaktır. Eğer iki kişi kullanacaksınız da iki fırça başlığı kullanmanız daha doğru olacaktır.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.