MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

ZEITGARD1 Cihazını Neden Kullanmalısınız?

b01b76e2db ZEITGARD1 Cihazını Neden Kullanmalısınız?  Neden bir yüz temizleme cihazına ihtiyacımız var? su bunun için yeterli değil midir?

Su Evet iyi bir temizleyicidir ama cilt temizliği için yeterli bir temizleyici değildir. Cildin üzerinde kalan sebum ve kir kalıntılarını temizlemek için yeterli değildir. Gözeneklerimizin temizlenmesi için de muhakkak bir cihaz gerekiyor. Gözeneklerimiz çok ince yapıdadırlar ve çapları çok ufacıktır. Bu yüzden de cihaza ihtiyacımız var Sonuç olarak daha temiz bir cilde sahip oluyorsunuz. Siyah nokta ve diğer makyaj kalıntıları gibi düşünebilirsiniz. Cildimizin ister istemez yapısına yeniliyoruz. ZEITGARD1 temizleme cihazı ile daha yeni bir cilde kavuşuyoruz ve çeşitli renk düzensizlikleri, renk bozuklukları gibi problemler ortadan kalkmış oluyor. Aynı zamanda cildin emilimini rahat olmasını gerçekleştiriyor. Cildimiz temizlendiği için sürdüğümüz diğer bakım ürünlerinin cilt tarafından daha iyi bir şekilde emilmesini sağlıyor. Türkiye’de 1 seanslık cilt bakım ücretinin fiyatı yaklaşık 100-150 TL dir. Ortalama olarak 2 ayda bir cilt bakımına gittiğinizi düşünürseniz yılda 1500 TL gibi bir ücret olduğunu düşünebilirsiniz. Evinizde çok rahatlıkla yapabileceğiniz profesyonel bir bakım size sunuyor zeitgard1 temizleme cihazı.
Tek bir tuş ile gelen güzellik ve tek bir tuş ile bunları gerçekleştirebiliyorsunuz. Anında etkisi olan yenilikçi bir cihaz aynı zamanda uygulaması çok kolay ve çok basit herkes rahatlıkla kullanabilir. Mükemmel bir tasarıma sahip tek bir tuşla hem cilt renginizi eşitliyor, hem cildinizi temizleyip sağlıklı, parlak bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Dizayn olarak elinize rahatlıkla alabileceğiniz tüm cihazın fonksiyonlarını gerçekleştirebileceğiniz bir yapıya sahip. Son teknoloji olarak gerçekleştirilmiş vibrasyon ve osilasyon tekniğiyle ile saniyede 7300’den fazla osilasyon nazik ve kapsamlı sağa sola hareket gerçekleştiriyor. Bu şekilde fırça kirleri derinlemesine temizlenmiş oluyor gözeneklerin açılmasını sağlıyor ve vibrasyon hareketi ile de kirleri dışarı atmış oluyor. Zeitgard1 cihazını diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de Micro Silver teknolojisi ile eşsiz fırça başlıklarının olmasıdır. Bu özelliğini tamamlayan Aslında en önemli parçalardan biri de fırça başlığıdır.

Zeıtgard2 kırışıklık cihazımızı kullananlara ben Zeıtgard1 cihazını da kullanmalarını tavsiye ediyorum. Temizlenmiş bir cildin üzerine zeıtgard2 kırışıklık cihazını uyguladığınızda daha güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.