MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

ZEITGARD1 Temizleme Cihazı Özellikleri

748fc54a0e ZEITGARD1 Temizleme Cihazı Özellikleri  ZEITGARD1 temizleme cihazında cildinizi tahriş etmemesi için yuvarlak uçlu fırça kılları kullanılmıştır, aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlamak için en iyi teknoloji ile üretilmiştir. Tamamen bir mühendislik Harikası olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında en iyi havalandırmayı sağlamak için; havalanması lazım ki kuruması lazım Bunun içinde antibakteriyel üremenin de azalması gerektiği için liflerin daha rahat hareket edebilmesi için kir kalıntılarının daha az olabilmesi için bu fırçanın lifleri arasındaki mesafe Optimum düzeye çekilmiştir. Fırça liflerinin arasında benzersiz MicroSilver teknolojisi kullanılmasıdır, MicroSilver fırça liflerinin arasında adeta koruma kalkanı oluşturarak bakterilerin ve çeşitli zararlı parazitlerin fırça liflerine ulaşmasını arasına girmesini sonlandırıyor ve engelliyor. Zeıtgard1 de 2 tane fırça başlığı vardır. Bir tanesi Pembe Başlıklı fırça başlığı diğeri de tüm cilt tiplerinin kullanabileceği mavi başlıktır. Pembe başlığı çok beyaz tenli ve hassas ciltlere tavsiye ediyoruz. Eğer cildiniz çabuk kızarıyor, cildim çok hassas denilen cilt tipleri ZEITGARD1 kullanabilirler. Benim cildim çok hassas bir yapısı yoktur, çok beyaz tenli de değilim diyorsanız mavi başlığı kullanabilirler. Diğer cilt tiplerine de normal başlıklı fırçayı kullanabilirler.

ZEITGARD1 temizleme cihazının diğer bir özelliği ise; uyumlu ürün kombinasyonudur.
Özellikle hassas ciltler için geliştirilmiş olan pamuk özlü temizleme kremi cildinizde yumuşacık kadifemsi bir etki bırakır. Kremsi köpük cilt’de bakımlı ve rahatlamış etki bırakır. Zeitgard 1 yüz temizleme sistemi için özel olarak tasarlanmıştır. Diğeri ise tüm cilt tipleri için kullanabileceğimiz temizleme jeli jel kıvamında dır. Hafif köpüren jel cildinizi Pürüzsüz, taze yapar ve canlandırır bir aylık uygulamaya yetecek kadar jel ve krem bulunmaktadır. İçinde bu jel ve kremler özel olarak geliştirilmiştir Özellikle de sıçramayacak ve akışkan olduğu için akmayacak ve cihazda tam da olması yerde duracak şekilde düşünülerek formülize edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

Related Posts

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.