MP3 DİNLE, film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Zeitgard1 ve Zeitgard2 Cihaz Yorumları

zeitgard1-2 Zeitgard1 ve Zeitgard2 Cihaz Yorumları  Zeitgard1 ve Zeitgard2 Cihaz Yorumları 

Zeitgard 2 cihazını uzun zamandır kullanıyorum. En çok boyun ve göz çevresi kırışıklıklarımından şikayetçiydim. Bir ay boyunca hd film sitesi her gün düzenli olarak kullandım. İnsan her gün kendine uygulama yapınca farkı çok net anlayamıyor ama yerli film izle görüştüğüm yakın çevrem ve akrabalarım cildimdeki değişikliği hemen fark ettiler. Gençleştiğimi söyleyen yeğenim hemen bana ne yaptığımı sordu. O günden beri evime gelen herkes onlara Zeitgard1 ve Zeitgard2 uygulaması yapmaması istiyor:) Farkında olmadan anladım ki Zeitgard 2 ile birlikte gün geçti kırışıklıklarım azalıyor ve daha sağlıklı görünüyordum. Tabi Zeitgard1 cihazının cildimi on kata kadar derin temizlediği gerçeğini de atlamayalım. Çünkü Zeitgard1 cihazı ile uygulama her yaptıktan sonra cildim çok daha parlak ve pürüzsüz görünüyor. Üzerine Zeitgard2 ile de geçiş yapınca çok daha sağlıklı ve genç göründüğümü fark ettim.

Kızımın şikayeti göz altlarının şiş olmasıydı. Oda Zeitgard2 cihazı ile 2 günde bir göz altlarına soğuk uygulaması yapmaya başladı. Kızımın gözaltları komedi filmleri oldukça hafifledi. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü bazı merkezlere gidip cildimize bazı kimyasal işlemler yaptırabiliyoruz veya çok yüksek mevlalarla, zaman ayırıp seanslara gitmek zorunda kalabiliyoruz. Bunları yapmak yerine ev konforunda bu cihazları denemek, uygulamak bana çok daha mantıklı geliyor. Ek olarak şunu da söylemek istiyorum ki yüzünde lekeleri olanlar için de Zeitgard1 cihazı etkili. Çünkü Zeitgard1 cihazı cildin on kata kadar derinine inerek temizliyor. Lekelerinizin üzerine bu cihaz ile uygulama yaptıktan sonra LR Aloe Vera MSM kremi sürebilirsiniz. Böylece lekelerinizin rengini açabilir hatta yok edebilirsiniz bile. Her üründe olduğu gibi bu uygulamalarda da düzenli kullanım çok önemli. Bu ayrıntıyı da atlamayalım.

LR ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve üyelik için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.